Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Saat Çalışmam.

AktasarimTr

🌱Yeni Üye🌱
Fazla Ayrıntıya Girmedim. Ayaküstü Yaptığım Bir Çalışma. Yorumlarınızı Bekliyorum (İyi Veya Kötü.)

saats1.jpg

Psd Dosyası:

RapidShare: Easy Filehosting

Moderatör tarafında düzenlendi:

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmanızı acaba ben mi göremiyorum???

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışma görünmüyor.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
E hani çalışma nerde :S

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
sanırım çalışmayı bende göremiyorum:worried:

AktasarimTr

🌱Yeni Üye🌱
Kusura Bakmayın. İlk Defa Konu Açtığım İçin Cahıllığımden Bilemedim Ama Şimdi Yok Problem.

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
biraz 2d çalışma olmuş. akrep ve yelkovan çok ince ve ok şeklinde olması basitleştirmiş.Daha farklı akrep ve yelkovan yapılabilirdi.Elinize sağlık.

delibadi

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmanızı acaba ben mi göremiyorum???

çalışma görünmüyor.

E hani çalışma nerde :S

sanırım çalışmayı bende göremiyorum:worried:

Kusura Bakmayın. İlk Defa Konu Açtığım İçin Cahıllığımden Bilemedim Ama Şimdi Yok Problem.

güzel olmuş kardeş ben görebiliyorum çalışmayı

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumum: olmamış olmamış olmamış:) ayaküstü tabirini kabul etmiyorum ayrıca. Tasarım ciddi bir iştir, ayaküstü yapılırsa yukarıdaki gibi bir saat çalışması çıkar ortaya.

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben açıkçası beğenmedim, birde anlayamadığım bir konu ayak üstü olayı, fazla ayrıntıya gireblicek becerisi ve kabiliyeti olan biri neden girmez ayrıntıya hiç anlamamışımdır.Bunun yerine bu işe yeni başladım ilk yaptıklarım elimden gelen bu dense bence çok daha samimi ve doğru olur.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Dediğin gibi ayaküstü yapılmış bir çalışma olmuş gerçekten ... İş icabı yaptıgını sanmıyorum zevk için yapmışsın ama istediğin için ve zevk için yaptıgın halde zaman ayırmamışsın...
İçinizden gelmediği zamanlarda tasarım yapmayın bence...

İyi çalışmalar...

AktasarimTr

🌱Yeni Üye🌱
Ben açıkçası beğenmedim, birde anlayamadığım bir konu ayak üstü olayı, fazla ayrıntıya gireblicek becerisi ve kabiliyeti olan biri neden girmez ayrıntıya hiç anlamamışımdır.Bunun yerine bu işe yeni başladım ilk yaptıklarım elimden gelen bu dense bence çok daha samimi ve doğru olur.

Çok İyi Söylediniz Ama Ben İlk Mesajımda Ps Professionaliyim Veya Ps Çömeziyim, Daha Eziğim Hiç Birşey De Bilmem Demedim. Burada Yanlışmıyım. Öylesine Yaptığım Bir Şey. Aklıma Geldi Yaptımm. Sadece Benim Burada Kalbim Kırılda Ben Buraya Aile Ortamı, Belki Abiler Ablalar Yardım Eder Diye Geliyorum Ama Aldığım Saygı Bu Kadar. Çok Teşekkür Ederim Kullandığınız Sözcükler İçin Ama Bu Sözünüzle Bir Tasarım Öğrencisini Kaybettiniz Bilmiş Olun. İyigünler, Saygılarımla MEA.