Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo tasarım ücreti?

farozlu

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar ben hollandadan bahsedeyim burada kesinlikle logo tasarim parasi aliniyo
ve cok ucuk 1500 euroya kadar fiyatlar cikiyor
bencede fiyat alinmasi lazim logonun calisma suresi ve sayi adetine gore

selamlar

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
20 liraya kartvizit yaptırana hediye olarak bile yapıyolar

3dsci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fy3dtasarim.com
yani tartışma yaratacıgınıza birinizde cevap verseniz neyse ben logo tasarımı yapmıyorum ama 50 tl yede logo yapan var 1000 tl yede işe göre değişir ve reklam alınsa dahi logo tasarımı için ücret alınır bu sömürü değildir emeğinin karşılığıdır kimse kimseye bedevadan iş yapmazo logo için belki 3 saat düşüneceksin belkide daha fazla düşüneceksin hiç belli olmuyor ama söyle olabilr adamın reklam işini almışsın baskıyıda yapcan ve senden logo istedi işde o zaman cazip bir fiyata yaparsın ama sadece logo istenirse ki bi belki 50 tane yapcan birini bile beğendiremiyeceksin işde o zaman ücretin neyse alırsın ben istanbuldayım bir yakınım bundan 3 yıl önce logo yaptırdı 1000 tl ye

coe grup

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.coegrup.com
Arkadaşlar ; değil logo çizimi baskıya hazır hale getirme aşamasındaki geçen süre de saat ücretlidir.Saate 100 tl yazarsanız.müşteri hızlı karar vermek zorunda kalır.Sizde yarım saatlik işe boşuna saçmalatarak 2 saat harcamamış olursunuz. Özetle Müşteri hayal ettiklerini tasarımda gördükçe daha da detay istiyor ve gereksiz zaman kaybının önüne saat bedeli verdinizmi karşınızda ki müşteri tası tarağı toplar tası tarağı toplayanda zaten turisttir ve geçicidir.Sevgiler.

tnrhbk37

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.thgrafik.com
200 den aşağı yapmıyorum. Çok basit ve öğrenci isi karşıki taraf 100e yapıyorum genelleme 200 ve yukarısıdır.

comoloko

🌱Yeni Üye🌱
profesyoneller ne kadara yapıyor bir fikri olan var mı?

M@TR@X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben logo tasarım bedeli olarak 300TL alıyorum. Kurumsal kimlik tasarımı istersede 600TL ye yapıyorum ve özel kesim kartvizit hediye ediyorum.

Ama bazı müşterilerime 1500TL ye yaptığım Kurumsal Kimlik tasarımlarıda mevcuttur.

Adam armatör adama 500TL dediğinde fiyatı adama ucuz geliyor ve nasıl bir logo ve tasarım yapacaksın bu kadar ucuz diyebiliyor. O sebepten standart olarak logo 300TL Kurumsal Kimlik 600TL

hsyngl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
loguyu yapacağınız firmaya göre değişir tabi eğer bütçesi uyun bir firma ise en başta düzgün bir sunum hazırlıyorum loguyu nereden nasıl esinlenerek yaptığımı anlatıyorum zaten buda onları etkilemeye yetiyor daha sonra firmasına göre 1000 tl ve 500 tl arası değişiyor gidip mahalle bakkalına 1000 tl diyemem arkadaşlar bahsetmiş 20 tl ye kartvizit yaptırana logoyu bedava yapıyorlar