Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çevre Bakanlığının afiş yarışmasına gönderdiğim afiş

elzem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ulkeningelecegiellerindou7.jpg

ezelturk

🌱Yeni Üye🌱
Harika bir çalışma

inanıyorum ki bu calısmanı değerlendirmeye alıcaklar ve bende ilk yorum yapmıstım diye gurur duyucam :)

pseudo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz uğraşsaymışsın keşke

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir fikir yakalamışsın ama ne yazık ki grafik anlatımın yetersiz kalmış. Üzerinde daha çok çalışman gerekiyordu.

elzem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ÜLKEN özel isim mi?*

hayır tabiki,zaten öyle olsaydı geleceği ellerindeyide sorman gerekirdi veya benimde onları küçük yazmam gerekirdi,neden özellikle ülkeni sorduğunu anlayamadım,ikincisi de soruya soruyla değilde yapıcı birtakım eleştiri mahiyetindeki açıklamalarla cevap verseydin daha hoş olurdu.

Bir fikir yakalamışsın ama ne yazık ki grafik anlatımın yetersiz kalmış. Üzerinde daha çok çalışman gerekiyordu.

yorum yazmak için yazmayın , madem daha fazla çalışmam gerekiyor hangi alanı düzeltmem,önplana çıkarmam.... gerekiyordu gibisinden açıklamalarla cevaplarsan daha iyi olur.bu esere benzeyen bir eser mansiyon aldı bunuda oradaki kişi söyledi,ne yapsaydım da bu da dereceye girseydi?tasarlayıcı gözüyle bakarak bir çıkış yolu sunun.

biraz uğraşsaymışsın keşke
desen de inanmıyorum,çünkü baya uğraştım.sence ne yapmalıydım, nasıl yapsaydım da güzel bir kompozisyon yakalayabilirdim?

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkaya bembeyaz yerine hafif beyaz boyle bi fon olsaydi nasi tarif etsem simdi ama fikirmukemmel

vizyon3

🌱Yeni Üye🌱
fikir güzel güzel düşünce renk tonu yanlış bence

kullanici1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fikir harika

renkler konusunda farklı denemeler de hos olabilir. daha göze carpmasi icin

iyi calismalar
dilerim basarilar ...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ÜLKEN özel isim mi?*

TabgocuTirtil' ın anlatmak istediği şey büyük yada küçük yazmandan kaynaklanan bir durum değildir.

Cümleme başlarken yaptığım gibi TangocuTirtil arkadaşımızın takma ismidir. Yani bu bir özel isim gibi muamele görebilir. Fakat "ÜLKEN' in" için aynı durum söz konusu değildir. Bunu "ÜLKENİN" şeklinde yazmalıydınız.

XqE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xqenet.com
Hocam burda tek yapman gereken 2 mevzu gerisi mükemmel arka fon bej renk geçişli sonra yukardaki harita tek kalsın ama ayrıntıyı azalt sade olsun içini değiştir misal sade ve orman - kuraklık birleşimi birşey daha etkili olabilir eller uzanan ağacıda renkli yaparsan uyabilir tşkler

Abdurrahim Özerkan

🌱Yeni Üye🌱
Çalışman çok güzel ilk bakışta her şeyi ifade ediyor keşke Türkiye'mizin her yeri böyle yeşil olsaydı. Bence harita yı ağacın üzerine yerleştirip ağaç köklerini belirtseydin köklü bir Ülke anlamına gelrdi. Yazıların uyumsuzluğuda işin nazarlığı olsun
Yinede çalışmalarında başarılar dilerim.

TangocuTirtil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
TabgocuTirtil' ın anlatmak istediği şey büyük yada küçük yazmandan kaynaklanan bir durum değildir.

Cümleme başlarken yaptığım gibi TangocuTirtil arkadaşımızın takma ismidir. Yani bu bir özel isim gibi muamele görebilir. Fakat "ÜLKEN' in" için aynı durum söz konusu değildir. Bunu "ÜLKENİN" şeklinde yazmalıydınız.

:peace1:

elzem,
cevabı senin bulman daha hoş olurdu,bu işi yarışmaya gönderiyorsun,fikir en iyi fikir olsada böyle hatalarla amacına ulaşamaz.

pseudo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
desen de inanmıyorum,çünkü baya uğraştım.sence ne yapmalıydım, nasıl yapsaydım da güzel bir kompozisyon yakalayabilirdim?
Eminin yarışma sonuçlanınca daha güzel kompozisyonlar olduğunu,olabileceğini fark edeceksiniz.Daha yolun başındasınız,bu aldığınız ne ilk ne de son negatif eleştiri,"ben yaptım oldu" tavrından çok "daha iyisi nasıl olur" a kafa yormak lazımdır...

zahir

🌱Yeni Üye🌱
en üsteki Türkiye haritası şeklindeki çalışma bence güzel olmuş. alttaki ağaç üzerinde biraz daha çalışılabilir diye düşünüyorum son olarak bencede ÜLKENİN şeklide yazılmalı

elzem

🏅Acemi Tasarımcı🏅

anladım haklısınız ,şimdi ordaki ülkenin HİLMİ ZİYA ÜLKEN'in bir eserinden faydalandığımı, onun bahsettiği geleceğin tehlikede oldugundan dolayı kullandığımı söylediğimde anlaşılamaması normaldir diye düşünüyorum,kulagı tersten tutmuş gibi oluyorum anlaşılamaması normaldir,:neutral1:

2.side orada "Z" tarzı okutmayı hedefledim üsteki anlam çıktığı gibi ÜLKENİN,yani senin ülkenin geleceği "ÜLKEN ELLERİNDE" anlamını yüklemek istedim belki bunu tırnak içinde yazmış olsaydım daha iyi olurdur nitekim ÜLKEN'İN deki in de küçük harf değil.yanlış anlaşılmasın acımazsız eleştirileri severim 2 hafta baktım bir kaç eleştiri geldi cevap yazınca bu şekilde daha iyi oluyormuş demekki:) her fikre açığım yeterki beğendiğinizi değil nesini beğendiğinizi sevmediğinizi değil nesini sevmediğinizi belirtirseniz sevinirim.burası çok yapıcı bir alan dilerim birbirimize her türlü katkıda bulunuruz tesekkürler.

Son düzenleme:

elzem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam burda tek yapman gereken 2 mevzu gerisi mükemmel arka fon bej renk geçişli sonra yukardaki harita tek kalsın ama ayrıntıyı azalt sade olsun içini değiştir misal sade ve orman - kuraklık birleşimi birşey daha etkili olabilir eller uzanan ağacıda renkli yaparsan uyabilir tşkler

teşekkürler bende üst kısımda bir boğuntu farkediyordum ama ilk defa bir başkasından bunu duydum,Türkiye'nin gittikçe eridiğini anlatmaya çalışırken gereksiz kalabalık yapmışım,:sanat:

elzem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eminin yarışma sonuçlanınca daha güzel kompozisyonlar olduğunu,olabileceğini fark edeceksiniz.Daha yolun başındasınız,bu aldığınız ne ilk ne de son negatif eleştiri,"ben yaptım oldu" tavrından çok "daha iyisi nasıl olur" a kafa yormak lazımdır...

ben bu işe daha yeni başladım 0 km deyim diyebilirim,
sizin yorumunuza desen de inanmıyorum dememin sebebi sizin kendi imzanızda yazan sözdür başka kasıt yoktur:)

haliluzun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben yazılan eleştirilerin hiçbirine katılmıyor. Neden çünkü sağlık bakanlığı ile ilgili bir işte çalışıyorum. ve bu çalışmanın yeterli olacagı kanaatindeyim. Bir reklam ajansına veya çok seçici davranacak bir köklü firmaya çalışmıyorsun ki.. İİ arkadaşım sadec ve güzell.. eğer mesajı görmek istersen görürsün.