Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

vektörel çizim

1a_iç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar internetten indirdigim vektörel çizimleri ai formatında açılabiliyor ama freehande açamıyorum :(

mertalikaratas

🌱Yeni Üye🌱
ai de aç sonra seç yap sonra copy yap freehand aç ve past yap olduğunu göreceksin kolay gelsin

mertalikaratas

🌱Yeni Üye🌱
adobe de aç önce başka formatta açma dediğimi uygula olacaktır

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
a.i de aç kaydederken dusuk surumde kaydet sorun çözülür

pbx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Burdan güzel güzel vektörel fonlar indiriyorum. Ama freehandde kullanamıyorum. Eps olanları corel drawda açıyorum. Ai olarak kaydediyorum.freehande geliyor.fakat direkt ai olarak indirdiğim dosyalar corele aldığımda bozuluyor.freehandde zaten kullanamıyorum.dün epey uğraştım, pes ettim.

danruben

🌱Yeni Üye🌱
Corel X3 te yaptığım vektörel çalışmayı Mesela Fenerbahçe Logosunu düşünelim. logonun etrafını normal çizimle dolanıp sonra eğme/bükme işlemleri yaparak şablon alıy ( başka bir fenerbahçe logosunun üstünden giderek çiziyoruz) çünkü reim olarak algılanan bir grafik piksel farkı nedeniyle dağınık oluyor biz bu dağınıklıgı gözle göremiyozur ancak Freejet320 de baskı alıyorum ve püskürme yaptığı için makine dagıtıyor kaliteli bir şablon oluşturmak için yapıyoruz. Peki bu şablonun köşelerini dolanmak yerine otamatik bir seçimle kenarları algılamasını sağlamak mümkün değil mi? Umarım tam olarak anlatabilmişdir..... Yardımzı olursanız sevinirim.

mac_temple

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mozgun.com
AI de efektli çalışmaları tüm efektlerle FreeHand'e taşımanız mümkün olmayabilir. Aynı transparan ve mash özellikleri gelmeyebilir...

AKSOY REKLAM

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar bana mıtsubıshı l 300 araç vektörel çalışması gerekli yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

zagortenay007

🌱Yeni Üye🌱
selam kardeşler ben yeni üyeniz zagortenay007

bu atatürk resmi büyük ya da vektörel olan varsa paylaşabilir mi?