Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

KingCut 120cm - ArtCut 2005 kurulum kesim ayarları

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
temsili fotoğraf
KINGCUT%20PRO.jpg

KingCut 120cm - ArtCut 2005 kurulum kesim ayarları hakkında yardımcı olacak birini arıyorum.
Program hata verdi sildim yeniden yükledim,
şimdide kasaya usb den takılı kilit i ve usb çıkışlı 120 lik plother i tanıtmam lazım,
elimde 2 cd var biri Kingcut diğeri Artcut2005

Son düzenleme:

Benzer konular

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Problemi çözdüm...

Problemimi çözdüm ve benimgibi bu program ve makinayı kurulumunu yaparken problem yaşayanlara çözüm olsun...
1.CD
dsc00519x.jpg

2.CD
dsc00523k.jpg

3.CD
dsc00517lz.jpg

4.CD
dsc00518qx.jpg

1.CD ARTCUT2005 Kurulumu Yapılacak
2.CD ARTCUT Graphic Disc Bilgisayara takılıp beklenilecek. (Kendi yükler.)
3.CD KINGCUT Usb Kilidi Tak Usb Kilidi Soracak yeni donanım bulundu diye cd den Automatic yüklenecek.
3.CD KINGCUT Plother Makinasını bilgisayara tak çalıştır ve sorunca yeni donanım bulundu diye cd den Automatic yüklenecek.
3.CD KINGCUT İçinde VECTOR 3D Kurulumu yapılacak. (makinanın sürücülerini yükler)
4.CD Türkçeleştirme için ARTCUT klasöründeki 2 dosyayı (Artcut6 yazan) "C:\artcut6\progeng" klasörüne kopyalanacak.

İyi kullanımlar...

onur77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm bende Creation CT630 marka 60lık program var. aldığım yer şimdi kapandı. makinayı kuruyorum çalışmıyor art cot 2000 var lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

cure

🌱Yeni Üye🌱
Creation P CUT 630 Program

slm bende Creation CT630 marka 60lık program var. aldığım yer şimdi kapandı. makinayı kuruyorum çalışmıyor art cot 2000 var lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

Arkadaşım Flexi sign 7,5 programını bul .. İnternette driver da mevcut ... Driver bulamazsan ben veririm sana ... Art Cut - King cut falan uyduruk çin programlarına gerek yok.... Bende creation P CUT 630 var.. 5 senedir kullanıyorum ... iyi makina... Çin malı olmasına rağmen bayağı iyi gitti ....

Erdem09

🌱Yeni Üye🌱
Ben art cut programını silip tekrar yüklemiştim. Açtığımda 2. cd yi falan yüklemiyor. Program normal açılıyor. Ama kesim yapamıyorum acaba 2. cd yi istemediğinden program kısıtlı çalışıyor olabilir mi?

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sadece tahmin yürütüyorum, o kadar derin bir bilgiye sahip değilim, makine programını kurarken, makine açık olsun, kapalı olursa görmez.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sadece tahmin yürütüyorum, o kadar derin bir bilgiye sahip değilim, makine programını kurarken, makine açık olsun, kapalı olursa görmez.
Tavsiyen sadece senin plotterin için geçerli.
Diğer soruların cevabınıda nameste çok güzel açıklamış.kingcutla p cut arasında bir fark yok

uygarr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi pcut bende olan 3 cdden oluşuyor 1. cd driver 2cd grafik programı önce driver cdsini kurun sonra program cdlerini, kesim isin hazırladınız dosyayı export ederek .plt olarak kayıt edin sonra pltdraw acın (sonra port ayarlarını yapın, bu program eski oldugu icin pc port tanımıyabilir pcyi degiştirin yada artcut 2009 bulun) Culter paramterden Chose Offset ayanını gırın (5 )pltdrawdan plt uzantılı dosyayı ımport edin cut diyip kesime baslayın

uygarr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi pcut bende olan 3 cdden oluşuyor 1. cd driver 2cd grafik programı önce driver cdsini kurun sonra program cdlerini, kesim isin hazırladınız dosyayı export ederek .plt olarak kayıt edin sonra pltdraw acın (sonra port ayarlarını yapın, bu program eski oldugu icin pc port tanımıyabilir pcyi degiştirin yada artcut 2009 bulun) Culter paramterden Chose Offset ayanını gırın (5 )pltdrawdan plt uzantılı dosyayı ımport edin cut diyip kesime baslayın

ozd3m1r

🌟Usta Tasarımcı🌟
Peki direk cdr olarak corel den kesim atabiliyormuyuz programa ???

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
FLEXI SIGN 8.5 diye internette araştırın,
hertürlü kesim ve baskı makinasına hükmediyor arkadaşlar,
ben şimdi tek programla aynı anda,
hem mimaki jv 250-sp de baskı yaptırıyorum,
hemde rolant kesim makinasında kesim yaptırıyorum.

Arayın bulacaksınız.

Ayrıca CorelDraw'a gerek bile yok derim ben kestirmek için...

(FlexiSign 8.5 programı ismini bile duymadığım makinaları destekleyen sürücüleri mevcut)

İyi kullanımlar... :)

ozd3m1r

🌟Usta Tasarımcı🌟
Araştırcam fakat sürekli corel draw kullanıyoruz iş yerinde. :smile:

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın Namasteeee verdiğiniz bilgiler için çook sağolun, ben birşey öğrenmek istiyorum, FLEXI SIGN 8.5 programı, bilgisayarı kastığına dair bir yerde bir yazı okudum, doğru mu?, birde, FLEXI SIGN 7.5 ile FLEXI SIGN 8.5 arasında ne gibi bir fark var?, son olarakta, FLEXI SIGN 8.5 programının boyutu ne kadardır?, teşekkür ediyorum, kolay gelsin.

Not : FLEXI SIGN 7.5 programını kullanıyorum.

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Sayın deyince kendimi cumhur başkanı gibi hissettim estağfirullah... :D

Program açık vaziyette 650 mb yer kaplıyor,
başka bir versiyonunu kullanmadığım için bişey diyemiycem fark hakkında...
Bilgisayarı kassada zaten herzaman kullanmıyorum,
kesim ve baskı işini ayrı tasarım işini ayrı bilgisayarda yapıyorum.