Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kişisel web sayfa tasarımı

naimina

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Satılık Kişisel web sayfa tasarımı

İsterseniz Sadece psd
İsterseniz Html olarak tasarlayabilirim

Almak isteyenler p.m yoluyla bana ulaşabilir...veya
naimdogan @ gmail.com dan da ulaşabilirsiniz.....
örnek;
naimina_template.jpg

İsteyene özel tasarımlar da yapılır...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu siteyi bu haliyle buraya yüklerseniz,hazır template alıp editleyerek satmaya çalışıyorsunuz gibi eleştirilerle karşılaşırsınz.
Neden sayfa metinleri Türkçe değil?
Ayrıca Lodos yazısının altında Kişisel Web Design yazması çelişki değil mi?
Yarısı Türkçe yarısı İngilizce.Hoş durmuyor.

naimina

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:)))) o gordugun ingilizce degıl arkadasım grafiker yazıyor mesleğinde "www . lipsum . com" adresine girersen anlarsın bız grafıkerler sagdan soldan yazılar bulmak yerıne buradan yazıları kopyalarız genelde bu kopyalama işleminin gerekçeside sayfanın bıtımınde nasıl gorunecegını ızlemek ıcındır...yanı ordakı yazıların hıçbir anlamı yoktur turkçeye çevıremessın onları :) haa hazır template edıtlemeye sıra gelırse tasarım bana ait hazır falan degıl:) kişisel web design de tasarıma uysun dıe yazmıştım oralara dıkkat çekecegını pek dusunmedım burda on planda olan eleştırı tasarıma yonelık olması gerekmez mı?

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben böyle bir iddiada bulunmadım.
Bu şekilde eleştirilere maruz kalabilirsiniz.
Bi de nerede mesleği grafiker yazıyormuş iyice açıklarsan memnun olurum :)
Kolay gelsin.

naimina

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) şu avatarınızın altında yazıyor:) ben yanlış anlamışım ozmaan yorumunuzu kusura bakmayın:)

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Orjinalitesi hakkında bir yorum yapamayacağım, ama çalışmayı beğendim. Ek olarak sevgili Nihat Baysal, grafikerler.net gibi bir sitede yetkilisiniz ancak Lorem Ipsum un ne amaçla kullanıldığını bilmiyorsunuz. Benden size bir tavsiye, eğer böyle bir sitede görev yapıyorsanız, en azından eleştiri yapmadan önce konuyla ilgili araştırmaları yapınız. Niçin Türkçe kullanmadınız gibi bir soru da yöneltmişsiniz. 1. lorem ipsumu araştırdığınızda anlarsınız, 2. si tasarımcı dilediği şekilde tasarım yapmakta özgürdür ( içinde birbirinden farklı 11 dil dahi kullanabilr ), 3. arkadaş sadece yaptığı işi anlatabilmek amacıyla kendisine templete oluşturmuş. Lütfen eleştirimi yanlış anlayamayın ancak yaptığınız yorumları yersiz ve yetersiz buldum. Size iyi çalışmalar dilerim, arkadaşa da başarılar.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Orjinalitesi hakkında bir yorum yapamayacağım, ama çalışmayı beğendim. Ek olarak sevgili Nihat Baysal, grafikerler.net gibi bir sitede yetkilisiniz ancak Lorem Ipsum un ne amaçla kullanıldığını bilmiyorsunuz. Benden size bir tavsiye, eğer böyle bir sitede görev yapıyorsanız, en azından eleştiri yapmadan önce konuyla ilgili araştırmaları yapınız. Niçin Türkçe kullanmadınız gibi bir soru da yöneltmişsiniz. 1. lorem ipsumu araştırdığınızda anlarsınız, 2. si tasarımcı dilediği şekilde tasarım yapmakta özgürdür ( içinde birbirinden farklı 11 dil dahi kullanabilr ), 3. arkadaş sadece yaptığı işi anlatabilmek amacıyla kendisine templete oluşturmuş. Lütfen eleştirimi yanlış anlayamayın ancak yaptığınız yorumları yersiz ve yetersiz buldum. Size iyi çalışmalar dilerim, arkadaşa da başarılar.

Lorem ipsun'u ne amaçla kullanıldığını veya kullanırlığını herkez bilmek ve araştırmak zorunluluğu yok bu sitede yetkili olmuş olmamış önemide yokki siz bu konuda ne Nihat bey'i nede kimseyi eleştiremessiniz.

Türkiye'de yaşıyorsanız ve Türkçe ana dilimiz dururken neden ingilizce kullanılacakki arkadaşımızın yaptığı tasarımdanda belli oluyorki ingilizcesi çok zayıf olduğu için yarı ingilizce yarı Türkçe bir tasarım yapmış buda acaba hazır tasarımmı şüphesi uyandırıyor ve bu durumda Nihat bey'inde böyle bir soru sorması gayet normaldir.

Ayrıca sizin yaptığınız eleştride sadece polimik ve kargaşa yaratmak için insanlar yetkili veya üst konumda bulunuyor diye neden insanların hep açıklarını arıyorsunuz anlamıyorum çalışın didinin elbet sizinde birgün konumunuz o duruma gelir.

İnsanları eleştirmek içinde aynı konumda olmak gerekir.

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
=) sayın gizli, eleştirmeye hakkımın olmadığını belirtmişsiniz. Madem ki Türiyede yaşayıp, Türkçe konuşmakgerekliliğini ifade ediyorsunuz, Türkiyede kişileri özgürce eleştirme hakkına da sahip olunacağını gözden kaçırmışsınız.

Lorem Ipsumu herkes bilmek zorunda değil demişsiniz. Eğer bu kişinin üye resminin altında hem grafiker hem de yönetici yazıyor ve üstüne üstlük, bu konu yüzünden diğer bir meslektaşını eleştiriyorsa, kusura bakmayın =) bilmek zorunda. Bu fırçası ve boyaları olmadan resim yapmak gibi bir şey çünkü.

Sonrasında, ben çok uzun süredir bu siteyi takip eden üyelerden biriyim. Bu site herhangi bir forum sitesi değil, içinde sanat, grafik ve kültür barındıran bir site. Ben isterdim ki, bu donanıma daha fazla hakim olan arkadaslar yönetime katılsın, ya da kendilerini tamamlasın. Aksi takdirde, gördüğünüz gibi düşüncelerini tam olarak ifade edemiyor ve yanlış anlaşılmalara neden oluyorlar.

Polemik amaçlı bir yorum yazmışsınız dediniz, ancak eleştirilerim tartışma amaçlı değil malesef, o konuda yanıldınız. Şu zamana kadar da böyle bir duruma karışmamışımdır, gerekirse yönetici arkadaşlar uyarırlar zaten. Yönetici olma gibi bir arzum da yok, yaptığım eleştiriler de kendinizi kınamak amaçlı değil, sitenin ve üyelerin çok daha verimli bilgiler elde etmesi için. Zaten kendisi ile bu konuda bir anlaşılmalık yaşanırsa, kendimiz halledebilriz anısındayım.

Konum olayına gelince, burda bir çok üstadım vardır tabiki, ancak konuşmalarınızdan şunu farkettim ki, yaş ya da deneyim eksikliğim olsada, sizden mantık yönünden daha iyi bir konumdayım. Çünkü, eleştiri hakkınız yok diyen bir zihniyet, ya da kast sistemine benzer, konum ayrcalığı oluşturan bir düşünce yapısı, oldukça çağdışı.

Son bir şey daha, kişileri bilmediği bir şey konusunda eleştiremezsiniz dediğiniz halde, çalışmayı yapan arkadaşın ingilizce seviyesini eleştirebilecek şekilde çelişiyorsunuz kendiniz ile :D

Lütfen bu konuyu da burada daha fazla sürdürmeyelim. Eğer düşünce ve fikirlerinizi paylaşmak isterseniz, graffi_fulya@msn.com adresine mail atabilrsiiz. teşekkürler

Son düzenleme: