Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sevgililer günü menü afiş

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sevgililergnafisonuj2.jpg

Sevgililer günü için yaptığım bir çalışma. Özellikle menünün ön planda olması istendi . Her bir Türkçe ve İngilizce menü için tek bir fiyat kullanıldı o da ytl olarak istendi.

Benzer konular

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bordodan kırmızıya geçiş yerine sadece bordo zemin olsa daha güzel durur diye düşünüyorum.. birde yazılar çok sıkışmış biraz ferahlata bilirsen daha iyi olur.. eline sağlık

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence istedikleri olmus, açtigim gibi menü gözüme çarpti kesinlikle.

Ne yemekmis onlar öle, ben yemem. :D

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bordo seçenekler arasındaydı ama tamamı bordo bir zeminle krem renkte yazılar ve şekiller biraz boğdu. o nedenle biraz kırmızıyla faklı olsun istedik. evetyemekler cidden farklı ama aşçısı oldukça yeteneklive sadece önünüze gelen tabaktaki görsellik bile karnınızı doyurabiliyor:)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok sıkışık, ilk baktığımda neler yazdığını okumak için çaba sarfetmek gerekiyor. Kesinlikle boş alanları artırıp yazıların gerekli yerlerinde araları açıp, gerekiyorsa başka font ile rahatlatmalısın. Hem menü, hem başlıklar hem içerik aynı font hemen hemen aynı punto. Boğulmuş. Şahsen ben beğenmedim.

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Başlık yazıları aynı karakterde kalıp alttaki yazılarda biraz daha düz bir karakter seçilirse gayet iyi bir çalışma

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma onaylandı bilginize sunmak isterim ve her türlü yorumunuz için teşekkür ederim arkadaşlar

senemim

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık çok güzel olmuş ama bordo zeminin daha güzel olacağına inanıyorum yazılar yaldızla da yazılırsa muhteşem olur bence. Eline sağlık

grfrk42

🌱Yeni Üye🌱
bence yazı fontunu düz bir font seçmiş olsaydınız daha hoş olurdu...

hiltonajans

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hiltonajans.com
ya bu western filmlerin the end yazısından önceki veda bildirgesi gibi olmuş hayati bir hata yapılmış arkadaşlar herneolursa olsun.alan kodlu telbilgisi verilir bakın artık gsm den ötürü alan kodu zorunlu olmuştur lütfen bunu göz ardı etmeyelim.Ben beğenemedim whisky şişelerinin stikeri gibi olmuş.kusurada kalma

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aslında cevap yazmak için çok geç oldu ama elbette yorumun sana göre haklıdır arkadaşım alan koduna gelince bu çalışma yurt içinde dağtım yapılmadı sadece kendi bulunduğu ilçede ki bunda da gerek yoktur. Ben bunlara dikkat ederim ama sadece de yorumunuzu reklendirmek için gereksiz konulara takılmayın lütfen.

hiltonajans

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hiltonajans.com
arkadaşım gereksiz konu gördüğün hususu şu şekilde söylemek doğru olacaktır.Belkide Turizm kentinde yaşamamdan ötürü bu önemli bir konu benim için kuşadasına hemen hergün yüzlece binlerce kişi gelebilir bu kişiler şehrin muhteber bir köşesinde böyle bir insort la karşılaşabilir.Rez. yapmaya karar vermesi alan kodunu göremediğinden dolayı yapılamıyabilinir.Buda çalışmamızın lokal kalmasına dolayısıyla reklamı asıl amacı doğru hedef kitlesine ve mümkün olduğunca çok kişiye ulaşıp ürüne yönelme durumunu ortadan kaldırır bu kim nederse desin nerde yaşarsan yaşa mühim bir hususdur.Benim bulunduğum gibi bir şehirde yaşıyorsan hele mecbursun adeta ne olur meseleyi iyiniyetli bir ''teşvik'' olarak görünüz...

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazılar çok ama herhalde bunların hepsi istendi bence güzel bir çalışma

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim gülümser evet haklısınız bu müşterinin isteği ve hatta yazıların zemini tamamen doldurmasını istedi onlar için sevgiller gününü anımsatan bir çalışma ve buna karşılık da menünün oldukça ön planda olması istendi.Baskı sonucunda da ortaya şık bir çalışma çıktı.Teşekkür ederim yorumlarınıza

tuna

🌱Yeni Üye🌱
ya pek alakasız olcak ama bana clipart lasım ama bulamıyorum özelliklede desen yardımcı olursanız çok sewinirim:)

irdak

🌱Yeni Üye🌱
zeminde siyahtan bordoya geçişbence daha güsel ulurdu. ama Eline sağlık böylede iş görür

azzap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
harbiden orjinal olmuş kardeş...