Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acil kitap tasarımı

blade20

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bana matematik ders kitabi için kitap kapağı tasarım örnekleri gereklidir. yardımcı olursanız çok sevinirim:lol:.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bizede acil kurallara uyan üyeler lazım :) Örnek elimde mevcut değil. Ayrıca bu şekilde yardımcı olmamızı beklemeyin.. Siz birşeyler tasarlayın biz sizin ufkunuzu görelim onun hakkında yorumlar yaparak yapıcı eleştiriler sonucunda tasarımınızı en olumlu hale getiririz. Kusura bakmayın ancak sizinkisi biraz hazırlıcılığa benziyor...

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gökhan Bey'e katılıyorum, kendi emeğinizi koymanız çok daha iyi olacaktır, yoksa nasıl ilerlersiniz ?

blade20

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar kesinlikle size katılıyorum.. ben matematik öğretmenliği öğrencisiyim ve bu benim ödevimdi. ayrıca bu konuda hiçbir çalışma yapmadığım için hiç bir ön bilgiye sahip değilim.. kusura bakmayın çok haklısınız.

Admin1

PATRON
Yönetici
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar kesinlikle size katılıyorum.. ben matematik öğretmenliği öğrencisiyim ve bu benim ödevimdi. ayrıca bu konuda hiçbir çalışma yapmadığım için hiç bir ön bilgiye sahip değilim.. kusura bakmayın çok haklısınız.

Tebrik ederim. Ne demek istediğimizi anlayıp mesleğimize saygı ile bakabildiğiniz için ayrıca teşekkür de ederim. Bu çalışmaya ihtiyacınız var ve profesyonel bir iş yapmakta istiyorsanız. İş verenler bölümüne açacağınız bir başlık ile her hangi bir arkadaşımızla anlaştığınız taktirde istediğiniz çalışmayı temin edeceğinize inanıyorum. Kolay gelsin.

blade20

🌱Yeni Üye🌱
yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim arkadaşlar..

Sait SANCAK

🌟Usta Tasarımcı🌟
biraz sonra matematik kitap kapığı gönderirim :D

Son düzenleme:

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın sancakbeyi, matematik kitabi kapagi örneği istenmiş ama verdiğiniz şiir kitabi kapagının konuyla hiç ilgisi yok yani.

Matematik kitap kapaklari bu kadar şiirsel olmaz :D

Yoksa bütün öğrenciler matematiği çok severdi.

Sait SANCAK

🌟Usta Tasarımcı🌟
hiç okumadım açıkçası, fikir olsun diye direk gönderdim