Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

E-ticaret sitesi tasarımı ve yazılımı. - İstanbul

sese34

🌱Yeni Üye🌱
E-ticaret sitesi tasarımı ve yazılımı.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: -Tasarım konusunda yaratıcı ve değişik çalışmalar çıkarabilecek. -Yaptığı tasarımı css+xhtml olarak dökecek.
-Asp ya da php alanlarından birisinde uzman seviyede bilgisi olan.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Takı ve aksesuar üzerine bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyoruz.
Tasarımdan yazılıma a-dan z-ye anahtar teslim iş istiyoruz. Fakat tasarımı bizimde verme durumumuz var (görüşülecektir).

Daha önce e-ticaret sistemi/yazılımı yapmış tecrübeli bir arkadaş arıyoruz. Sanal pos, xml entegrasyon vb uygulamalarda da bilgi ve deneyim sahibi olması gerekiyor.

İstediğimiz siteye yakın bir örnek çalışma var. Yol gösterme ve sitenin şekli ile ilgili bilgi alabileceksiniz. Bu işi yapabileceğine ve kendine güvenen arkadaşlar mail atarlarsa sevinirim.

E-posta: syelkenci34@gmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

sese34

🌱Yeni Üye🌱
Mesaj ve mail atan arkadaşlara dönüş yapıldı.

İlan günceldir.

İlanda yazmayı unutmuştum. Sitede Virtual mirror (sanal ayna) uygulaması da istiyoruz. Bilen arkadaşlardan teklif bekliyorum.