Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nar Ekşisi Etiketi

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yakamoznarla0.jpg

Qesta

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
@Guapa,
Nar resmin çok güzel olmuş ilk dikkatimi çeken o oldu..Herhalde buda yeter:D

messancar

🌱Yeni Üye🌱
kompozisyon biraz sıkışık gibi görsel biraz aşağı çekilerek düzeltilebilir sanırım yinede emeğine sağlık güzel olmuş

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yazıların okunmasında sıkıntı olmuyorsa bence güzel..

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlar için teşekkür ederim.

By ÇaKAL

🌟Usta Tasarımcı🌟
barkot büyük olmuş
harici güzel

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım etiket güzel ama kesime girecek zaten biraz daha farklı bir tasarım yapılabilir. Üst oval çıkıntı daha tatlı olabilir simetrik değil. Yakamoz oval kısma daha farklı tasarlanabilir. Yada oval kesimden vaz geçin çünkü logo düz sırıtyor gibi. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
barkot büyük olmuş
harici güzel
Bu iş için tam ölçüleri göremediğim için birşey söyleyemeyeceğim ama !.....

Ambalajlar için standart barkod ölçülerini içeren hazırlamış olduğum konuyu inceleyin lütfen.
Ürünlerin boyutları önemli fakat barkod okunurluluğu açısından standart ölçüler ve renkler çok önemli
:):)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
:))ya belki kusur bulmak için sölicem ama ben nar ekşisi sosu nası olur bilmem ilk önce orayıda okumadım sos oldunu bilmiyodum ve aklıma nar suyu nar reçeli filan geldi sosun göruntusude olsaymış biyerde hani rafa gittigimde karıştırmadan sos oldunu anlayıp alabilseymişim:>

Operadevil69

Kreatif direktör
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.instagram.com
Neden degrade, neden siyah yazı neden, düzenlenmemiş meyve ve obje fotografları yaptığımız iş kadar teknik kısımlarda bizi ilgilendirir... fotograf yerine neden illüstrasyon çalışması koymadın, renk neden kırmızı, neden farklı bıçak çalışmaları değil. Bir çok soru sorsak işin içinden çıkamayız.
kaç farklı varyasyondan sonra bu etiketin olduğuna karar verdin örnekleri çok mu?
Guapa sakın yanlış anlama senin çalışmanı yerle bir etmek depil amaç, amaç daha iyiye ulaşmak ondan bunları soruyorum...
kolay gelsin başarılar.

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
x black bıçak müşterilerin bire bir ölçüsünü verdikleri ve benimde bi doğrutuda çizdiğim bir bıçaktır.bu iş basıldı sorun çıkmadı fakat yazılar çok ve sığdırabilmek için belirli düzen içerisinde küçültmek durumunda kaldım, yazılar küçük olduğu için barkod size büyük gibi geldi sanırım 22x11mm.casmin emin ol şişesini gördüğünde nar suyu veya reçeli olarak algılamazsın(bende ilk defa nar reçeli duydum bu arada:)) yorumlar için teşekür ederim arkadaşlar.:)

Operadevil69,(senin çalışmanı yerle bir etmek depil amaç, amaç daha iyiye ulaşmak ondan bunları soruyorum...)
hiç kimsenin bir diğerinin çalışmasını yerle bir etme lüksüne sahip olduğunu düşünmüyum burada fikir alıp verme amaçlı paylaşım için olduğumu düşünüyorum arkadaşım.neden degrada demişsin degrada yapmak istediğim için bu degradeyi verdim,beyaz sırıttığı için siyah yazdım baskıyıda göz önüne alınca siyah olmasını istedim, illustrator ve fotoğraf kullanmak yerine "el çizimi" nar kullanmak istedim doğal bir görünüm yansıttığını düşündüm,bıçakta çok değisiklik yaptılar ama kendi istedikleri bir bıçak.yorum fikir ve düşünceleriniz için tşk.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bilinmezmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım çalışma çok güzel olmuş... Yola devam...

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
canım benim eline sağlık
bence anlayan anlar
türkce bilen okur alır.. bence güzel olmuş saten nar sosunada armut resmi konmazdı

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kırmızı nar, kırmızı zemin biraz boğmuş gibi... Zeminde farklı birşeyler denedinmi

VOLKANDUSMEZ

🌱Yeni Üye🌱
sana tavsiyem bagdat baharat diye arat google de ve bizim bastigimiz bir etiket kesinlikle bakmani tavsiye ediyorum

Sanatkar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
brokot büyük olmuş bir bide arkaya değişik bi effect uygulasaydın güzel olurdu.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence farklı birşeyler yap burada özel bir şey yok, degre atmışsın üzerine nar görseli kenarlara yazılar... Kendinden birşeyler kat bence Üstelik renkler arkadaşların dediği gibi çalışmayı boğmuş. Biraz daha çalışırsan eminim güzel işler çıkaracaksın.

roze

🌱Yeni Üye🌱
bence hoş bir çalışma olmuş.canım nar çekti bak:rofl:ellerine sağlık

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nar ekşisine göre nar cok büyük bence. ama narın duruşu güzel.poşet ambalajda da güzel cıkacaktır.