Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafik ajans için yapmış olduğum logo

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bir arkadaşımın grafik ajansı için yapmış olduğum logo. logo tamamen çizimdir font olarak tek design yazısı var.

armedaxw2.jpg

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
tasarım ajhansı için basit kalmış bana göre

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoş duruyor aması var

şöyleki altındaki design yazısının rengi olmamış gibi daha canlı olabilir yeşil olmasın...
fontunu miniskül kullan

armeda eğer yanlış okumadı isem çok iyi olmuş

yalnız design ayrıca çok başına buyruk kalmış m'ye değil de daha uygun bir yere dayandırabilirsen çok daha iyi olacak gibi haa biraz da puntosunu büyütebilirsiniz

kolay gele :)

sondaki a kopmuş gibi birde ters yapabilirsen birde öyle bir bak derim design ı da onun gelişine yerleştirebilirsin böylelikle...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar yanlış okumadınız armeda yazıyor. design yazısı benimde hoşuma gitmedi farkındayım onun ana bir ayar çekeceğim.

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fontu guzelmus armeda nın hos gozukuyo desıng yazısı harıc :D

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
armeda yada asmeda kararsız kaldım...sondaki "a" sonuç bulamamış...design'in font seçimi genelle uyumsuz...Çizmiş olabilirsiniz ama ojinal degil, çünkü benzeri çok font var...

Risus1979

🏅Acemi Tasarımcı🏅
okunusu

asmeda gibi algılanma ihtimali yüksek..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir ajans için hoş sayılmaz. armeda çizimine benzer birsürü logo var elimde biraz uç kısımlarını yükseltmişsiniz. e tabi oda çizim sayılır sonuçta. daha başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

başarılar...

kronicq_vaqa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet arkadaşlara katılıyorum desing yazısının yeri ve rengi hoş durmuyo.
belki armedanın renklerindede oynama yapabilirsin böylelikle daha estetik
daha göz alıcı ve okunaklı olabilir kolay gelsin

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
design yarine d e s i g n olarak genişletebilirsin fakat font çok sırıtık daha güzel bi fontla yaz

bymuammer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikkent.net
Güzel bir çalışma olmuş kardeş alttaki desingi değiştirmelisin sırıtıyor orada. birde bence sondaki a harfini normal kullan eshiri güzel ama bir kere kullanmalısın bir espiriyi.

iyi çalışmalar

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,

diğer arkadaşların dediklerine katılıyorum özellikle renk konusunda . ayrıca armeda yazısını tamamen çizim olması çok iyi , ellerine sağlık . benim ekleyeceğim tek şey ise ilk görüşte "ar" harflerin koç logosuna benzemesi . umarım fikirler yardımcı olur.

iyi çalışmalar.

ilkdilek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
isim ve ses benzeriliği var... nerdesiniz bilmiyorum ama ankarada "armada" isminde büyük bir alışverişmerkezi var benim aklıma ilk orası geldi aştinin hemen arkasında belki sizin için önemli bir ayrıntı olabilir diye yazdım...
tasarım konusuna gelince bende bi kaç bişey söylemek isterim font çok esnek kıvrımlı bu nedenle desing yazısının daha keskin düz olmasını yeylerim vede sadece m harfinin altında çok yavan durmuş beli alta kuyruklara bir şerit çekerek içine yayarak yazabilirsiniz diye düşünündüm nacizane önerim olur size. ii çalışmalar diliyorum size

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
design yazısının fontunu değiştirmelisiniz bence.küçük karakterler genel hatlarla uyum sağlayacaktır.yeşil çok koyu kaçmış,kullandığınız mavinin açık tonlarında bir renk kullanabilirsiniz.çiziminiz hoş olmuş.elinize sağlık.

goblinnsrp

🌱Yeni Üye🌱
bence hoş olmuş yalnız design yazısının fontunu değiştirerek armedanın son 'a'sının kuyruğundan devam ettirebilirsin..iyi çalışmalar