Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mac3535

🌱Yeni Üye🌱
10 yıldır izmirde pek çok ajans ve matbbada hizmet verdim. Matbaa ağırlıklı çalıştım. İlgilenen olursa CV mi yollayabilirim.

PROGRAMLAR
(MAC)
1 - Photoshop
3- Freehand

Önemli Not. Pc den anlamıyorum sadece Mac Freehand ve Photoshop az İllusrator. Corel den kesinlikle anlamıyorum. tasarımcıyım. letterpres baskı hazırlık vs. konularda bilgim yoktur.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

elifblc

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba İzmir Işıkkent' te çalışan bir matbaayız. Deneyimli grafiker arıyoruz. Görüşmek isterseniz telefonunuzu mesaj atın sizi arayalım. İyi günler.

mac3535

🌱Yeni Üye🌱
Grafikerim izmirde iş arıyorum

Grafikerim izmirde iş arıyorum

10 yıldır izmirde pek çok ajans ve matbaada hizmet verdim. izmirde
matbaa işi arıyorum. sadece Mac kullanıyorum
PROGRAMLAR
(MAC)
1 - Photoshop
3- Freehand

ilginenlere cv yollayabilirim. iyi çalışmalar

mac3535

🌱Yeni Üye🌱
yetkili arkadaşların dikkatine.. bu ilanı kaldırıp yeni ilan vermek istiyorum yardım lütfen..

mac3535

🌱Yeni Üye🌱
İzmirde iş arıyorum

10 yıldır izmirde pek çok ajans ve matbbada hizmet verdim. Matbaa ağırlıklı çalıştım. İlgilenen olursa CV mi yollayabilirim.

PROGRAMLAR
(MAC)
1 - Photoshop
3- Freehand

Önemli Not. Pc den anlamıyorum sadece Mac Freehand ve Photoshop az İllusrator. Corel den kesinlikle anlamıyorum. tasarımcıyım. letterpres baskı hazırlık vs. konularda bilgim yoktur.

mac3535

🌱Yeni Üye🌱

PROGRAMLAR
(MAC)
1 - Photoshop
3- Freehand

mac3535

🌱Yeni Üye🌱

PROGRAMLAR
(MAC)
1 - Photoshop
3- Freehand

Önemli Not. Pc den anlamıyorum sadece Mac Freehand ve Photoshop az İllusrator. Corel den kesinlikle anlamıyorum. letterpres baskı hazırlık vs. konularda bilgim yoktur.

mac3535

🌱Yeni Üye🌱
yetkili arkadaşların dikkatine.. bu ilanı kaldırıp yeni ilan vermek istiyorum yardım lütfen..

mac3535

🌱Yeni Üye🌱

PROGRAMLAR
(MAC)
1 - Photoshop
3- Freehand

mac3535

🌱Yeni Üye🌱

mac3535

🌱Yeni Üye🌱
grafiker izmir

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Macromedia Freehand Adobe illusratör

İş deneyimi ve içeriği: değişik ajans ve matbaalarda çalıştım. ağırlıklı olarak matbaa ağırlıklı çalıştım. gerekirse kendi bilgisayarımlada çalışabilirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

İşle ilgili açıklama: Mac yada Pc de çalışabilirim Freehand ve Photoshop, İllusrator. Corel den kesinlikle anlamıyorum. tasarımcıyım. letterpres baskı hazırlık vs. konularda bilgim yoktur.

E-posta: mac3535@gmail.vom

mac3535

🌱Yeni Üye🌱
grafiker izmir,Manisa

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop

Tel: 0505 727 84 16

Adobe illusratör

İş deneyimi ve içeriği: değişik ajans ve matbaalarda çalıştım. ağırlıklı olarak matbaa ağırlıklı çalıştım. Ambalaj etiket broşür katolog ilgi alanımdır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

İşle ilgili açıklama: Mac yada Pc de çalışabilirim. Photoshop, İllusrator kullanıyorum.
E-posta: mac3535@gmail.com