Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kitap kapagı tasarımı

cigdems

🌱Yeni Üye🌱
957740kitap2copycopy.jpg

umarım begenirsiniz arkadslar

Benzer konular

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışma genel olarak güzel, ama bazı konularda beğendiğim sölenemez.
Arka kapakdaki metin, bence yazıda biraz sınırlama olması lazım yani bunu basan matbaa kitabı traşlarken biraz fazla kesse:S sonuç pek ii olmaz. Ayrıca Ön Kapaktaki resimleri neden sündürdün, sündürülmese daha hoş durabilir.
ayrıca kitap isimlerini sadece biz okumayacaz, kitaplarsın her kesimden insana hitap edeceği için biraz daha kunurluluğunun artırılması lazım diye düşünüyorum.

eminim daha ii si çıkar. / kolay gelsnin.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
arka tarafta yazılar baya yayılmış ve puntosu büyük gibi geldi.
makas payından hariç en az 1-2 cm kadar boşluk bıraksaydınız.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk öyle bir çalışmalırınız, ama umarım daha sonra daha da iyi çalışmalırınız olur. görsellere (2 tane yüz) daha farklı efect uygalasaydınız, ben anldığım kadar iki yüz biri dram yaşantısı biri mutlu derim yüzler...değişik bir ifade görmedim, daha değişik bir şey yaparsınız eminim. Kitaptaki yazı fontu daha beligrin bir rengi olsun. Arka kapak - koy zemin üzerinde açik renk fontu kulanıyoruz. ne için okumsı için zorluk çekmiyelim diye

ilk çalışma için fena değil. hayal gücünüzü kullanın, üşanmığın!!

iyi çalışmalar

abbesusse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.abbesusse.blogcu.com
bu kapağı nesil yayınlarından çıkaramazsınız bence, yeni bi çalışma çalışın derim. emeğinize sağlık..

melores

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tekvirreklam.com
bu heralde deneme amaçlı bir tasarım, size şu kadarını söyleyeyim, arka kapakta koyu zemine siyah harflerle yazarak beni şaşırttınız. siz o yazıyı okuyabiliyormusunuz?
birde kitap ismiyle yazar ismini aynı karakterlerle yazmayın, birinden biri diğerinden farklı olsun ki ilk bakışta hangisi yazarın ismi hangisi kitabın ismi kargaşası yaşanmasın.

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlara katılıyorum bende arka kapaktaki yazı rengi okunur değil ve kenar boşluklarına daha dikkat edilmeli.. kitap ismi de daha okunur bir karakterle yazılsa iyi olr

cigdems

🌱Yeni Üye🌱
evet soradan bende pişman oldum arka kapakdaki yazılarn rengine..tesekkrler arkadslar..umarım bidahakiler daha iyi olur