Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şarap Etiketi

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
metepapazkarasonayhl3.jpg

Benzer konular

sportak

🌱Yeni Üye🌱
sade ve güzel bir çalışma..ama üzümü biraz daha önplana alabilirdin diye düşünüorum..bıraz buyuk olabilirdi...

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende takılıyorum sankı calısmaya baslarken oraya koymussunda daha sonra yerını belırlemeyı unutmussun gıbı..

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim memleketimde dolum yapılmış :D :D

çalşman guzel ama uzum cok kucuk kalmış sanırım onu braz daha buyutebilrsen birde cevresindeki yuvarlak cerceve ile yazıların arasına giren desenler in renkleri farklı gibi onlarıda aynı renk verirsen iyi gorunur bu durumda kopukluk var gibi görunuyor tşk ler.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ellerinize sağılık. üzüm büyütme konusunda katılıyorum. bence zemin rengi çok sade durdu, başka renk tonu kullanabilirdiniz...ya da beyaz kalmasını istiyorum diyorsunuz olan üzüm resim büyütüp transparant effect vererken arka zemine yerleştirirsiniz. ayrı bir hava verebilirsiniz... ürün alırken ilk önce biz (alınan kişi) embleme bakarız daha sonra tarih rakamları... bana göre bu tasarım üzerinde daha çalışmalısınız

iyi çalışmalar

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlar için teşekkür ederim.etiketler basıldığı için bunun üzerinde değil ama diğer şarap etiketi çalışmalarımda fikirlerinizi göz önünde bulunduracağım:)

moonlight34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şarap şişesi üzerinde düşündüğümde albenisi zayıf bu etiketin.
Ürüne değer katacak, sofistike bir çalışma daha dikkat çekici olur.

Kayra'nın şarap etiketlerini incelemenizi öneririm.
internet sitesinde gorsellerini bulabilirsiniz.

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu sadeliği sevdim tebrikler

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumları okumadan cevap yazıyorum aynı yorumları yapıosam kusuruma bakmayın. zemin rengi hafif bir sarı olsa %10-%20 arası: marka, üzüm ve ürün ad ufak kalmış. müşteri gözüyle abalaj üzerindeki halini düşünecek olursam etiketin içinde markayı ve ürün adını ararım... bunları düzeltirsen güzel bişi ortaya çıkar diye düşünüyorum. çalışmalarının devamını diliyorum. ellerine sağlık

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
uzum sarabi oldugu icin uzum ve sarabi on plana cikaracak bir tasarim olmasi lazimdi..arka plani beyaz birakma bence papaz karasinda olan yazi karakteri tasarima uygun olarak tasarlayabilrisin...ellerine saglik...

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Üzümü daha bir ön planda yapsan hatta zemine de koyabilirsin çok hoş durabilir.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
bir daha ki çalışmalarında zemini bu kadar boş bırakmamanı tavsiye ederim. emeğine sağlık!

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
bir şarap için fazla sade olmuş.. değişik şarap markalarına baktın mı bilmiyorum ama genellikle iştah açıcı renkler kullanılmıştır ve şarabın hammaddesi üzüm ön planda tutulmuştur.. üzerinde biraz daha çalışıp renk ve üzümleri uygun duruma getirirsen ortaya daha şık bir çalışma çıkabilir..
eline sağlık

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadasların dedıgı gıbı uzumu on plana almalısın bence