Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pişmaniye Kutusu

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Değerli yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim...

- Kutular selefon pencereli.

zmrtkutuni4.jpg

kutu6kk8.jpg

Benzer konular

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
birinci süpper bence...
renkler de uymuş :)

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
1. çalışma başarılı. emeğine sağlık...

Planning

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorum yapacak tecrubeye sahip değilim ambalaj tasarımında gelişmek istiyorum bu yönde staj yapıyorum şimdi. Görünen çalışmalarınız ise benim gözüme çok güzel geldi özellikle 2. çalışma çok hareketli

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk tasarım bence çok güzel. İkincinin de sarı yerlerini renk değiştirip denemelisin

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
1. Seçenek benimde hoşuma gitti. Hem müşterinin hem de tüketicinin ilgisini çekeceğine inanıyorum.

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. tasarım gayet başarılı kolaygelsin

sh3yth4n

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline saglık 1. daha hos duruyo renk uyumlarından sanırım, ha birde kırmızının cekiciligi var tabi :) bak herkesin nasilda dikkatini cekmiş :D

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel tasarımlar yapmışsın eline sağlık

bilmiyorum23

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel maşşallahda bide yapılışını anlatsaydınız biz yeniler için iyi olurdu

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
çok güzel maşşallahda bide yapılışını anlatsaydınız biz yeniler için iyi olurdu

Buna kalkışırsam çok uzun sürer. Kısaca şöyle diyebilirim, biraz program bilgisi, biraz yetenek, biraz hayal gücü, biraz emek... Her çalışma böyle değilmidir zaten. Ama özellikle merak ettiğin bir konu varsa yardımcı olmaya çalışayım.

Ayrıca yorum yapan diğer arkadaşlarada teşekkürler, burada 1. (kırmızı tondaki) beğenildi ama müşteri 2. çalışmada karar kıldı.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Kırmızı tondaki çalışmanın beğenilmesi psikoljik birdurum. Nedeni ise bir gıda ambalaji olması. Doğada mavi tonda doğal meyya, sebze yok ve bizler yediklerimiz için sıcak renkleri en soguk olarakta yeşil tonlarını severiz. Mavi lacivert ambalajların tükeci tarafından satın alınma oranı mordan bile azdır. (paketlenen ürün yiyecekse, içecekler için durum değişmekte)
polikrates, bir amabalaj tasarımcısı olarak sizi sitemizde seyrek görmekteyiz. Arada bir tasarım bırakıp kaçıyorsunuz. Teknik bilgilerinizide paylaşcağınız günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Kırmızı tondaki çalışmanın beğenilmesi psikoljik birdurum. Nedeni ise bir gıda ambalaji olması. Doğada mavi tonda doğal meyya, sebze yok ve bizler yediklerimiz için sıcak renkleri en soguk olarakta yeşil tonlarını severiz. Mavi lacivert ambalajların tükeci tarafından satın alınma oranı mordan bile azdır. (paketlenen ürün yiyecekse, içecekler için durum değişmekte)
polikrates, bir amabalaj tasarımcısı olarak sizi sitemizde seyrek görmekteyiz. Arada bir tasarım bırakıp kaçıyorsunuz. Teknik bilgilerinizide paylaşcağınız günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Nüket hanım,
Öncelikle aydınlatıcı bilgileriniz için teşekkürler. Bende renk psikolojisi konusunda sizinle hemfikirim. Ama bazen bunu müşteriye izah etmek oldukça güç oluyor. Müşteri şu rengi isterimde isterim deyince başka ne çare...

Site ziyaretlerimin seyrekliği konusuna gelince karton ambalaj üzerine çalışan bir matbaada 4 yıldır gafiker olarak çalışıyorum. İşlerin yoğunluğundan çok fazla zamanım olmuyor.
Kendimi henüz yolun çok başında ve bilgiye aç hissediyorum. Bu yüzden verebileceklerim alacaklarımdan daha az olacaktır. Ama özellikle ambalaj tasarımı - matbaa destekli tasarım konusunda elimden geldiğince dağarcığımda birikenleri paylaşmaya hazırım.

teymur_izmir

🌱Yeni Üye🌱
1. çalışma çok iyi olmuş yani albenisi güzel bi çalışma

srknyzc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Değerli yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim...

- Kutular selefon pencereli.

zmrtkutuni4.jpg

kutu6kk8.jpg

mrb çalışmalarınız çok güzel olmuş ve bu arada bende pişmaniyeci için bir çalışma yapacağım ama pişmaniye görseli lazım siz yardımcı olabilirmisiniz acaba

trifity

🌱Yeni Üye🌱
valla ne yalan söylüyüm güzel olmuş ama renkler hiç uyuşmamış tasarımda sanki böyle tuhaf geldi yine de eline sağlık

mavicizgi35

🌱Yeni Üye🌱
bence ikiside güzel olmuş eline sağlık iyi çalışmalar

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
bencede ikinci çalışmada güzel olmuş emegine saglık...