Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Market İnsörtleri ürün paylaşım alanı

bager49

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
paylaşım için teşekkürler

mahmut1980

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar biz insert firmasıyız eger aldığınız sparişler olursa biz yardımcı olabiliriz. Suan kampanyamız var haberdar edeyim 5000 ad insert ** ,3000 ad insert ** şartlar: Onay alındıktan 24 saat içinde teslim ,irtibat kuracağımız firmanın gerekli teknik alt yapısının olması gerekir ürünü baskıya almak için firmamızın banka hesabına paranın yatırılması gerekmektedir.şuan elimizde sürekli güncellenen 20.000 bin ürün görseli bulunmaktadır. Saygılarımla ..... Irtibat (***)

Moderatör tarafında düzenlendi:

bendane

🌱Yeni Üye🌱
ürünlerin resimleri düzeltilecek yalnız pad i var
2knbS.jpg

bendane

🌱Yeni Üye🌱
ilk defa resim gönderiyorum umarım doğru gelmiştir

Msty85

🌱Yeni Üye🌱
3. ve 4. sayfadaki ürün linkleri 5. sayfada toplu halde verilmişti... Kolay gelsin...

Senol Bey Merhaba ;
Site içerisine yapmıs olduğunuz paylaşımlardan dolayı teşekkür ederim. İhtiyacı olan herkes bu paylaşımdan yararlanması çok güzel sizlerle iletişime gece bilecegim msn numara yada e-mail adresinizi bırakmanızı istiyorum. Sizlerle farklı bir konu üzerinde görüşmek istiyorum.

Msty85

🌱Yeni Üye🌱
Market , Mobilya , Beyaz Eşya , Ceyizci vb. Bu konular da Ellerinde arşivi olan arkadaşlar lütfen benim ile temasa geçmesini istiyorum.

Msty85

🌱Yeni Üye🌱
benim ile iletişim kurabileceginiz adres : ***buradan ellinde arşivi olan arkadaşlarım benim ile ieltişim kursun.Acil cevaplarınzı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

necati_koc

🌱Yeni Üye🌱
Bende de bütük bir arşiv var şuanda da bi ajansta bu işle uğraşıyorum istanbulda bu işle uğraşan arkadaşlar varsa yada böyle işler alabilecek arkadaşlar butik bi ajans kurma gibi bişeyde olur 16 17 şubeli iki tane görüştüğüm market var bütün işleriyle uğraşabilecemiz arakaşlar lazım tasarımı olsun baskısı olsun..ist da tanıdığım matbalarda var sadece biraz çevre lazım ilgilenen arkadaşlar olrsa yazabilir.

necati_koc

🌱Yeni Üye🌱
Eğer böyle bir grup oluşturulduysa bende katılmak isterim benim işim market insertleri :)

benimde işim market inserti yapmak ajans olarakmı yapyorsunuz...ben ankarada yapyorum bu işi ajansta çalşyorum başka ajansların işleyişleri nasıl merak ediyorum.

necati_koc

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar ajansım vardı kapatmak üzereyim insert isi yapıyodum bende baska bir ajansdan dia cekmlreini depolarını satın aldım genis kapsamlı dekupeli ve bir çok vectorel arsiv var isteyen olursa görüsmek isterim 2 tribaytlık bir depo

ajansınız nerde bende şuanda bu işi yapan bi ajansta çalşyorum ankarada bende düşünyorum daha çok inset işi yapan bi ajans açmayı özelden msn atarsanız sohbet edip bilgilerinzden yararlanmak isterim

necati_koc

🌱Yeni Üye🌱
merhaba. istanbulda market insörtleri yapan profesyonel arkadaşlarla iletişim kurmak istiyorum. bunun için msn adresim ****** bu adresten iletişim kurabiliriz.
ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

iletişim adresiniz gözkmyo özelden msj atabilyorsanız ordan yazabilirsiniz bana bende bu işi yapyorum

forever lioness

🌱Yeni Üye🌱
çok çok teşekkürler....hani snickers reklamında çocuk diyo ya...... çok iyi geldi buuu....... :)