Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Market İnsörtleri ürün paylaşım alanı

beyazajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saol şenol
umarım işime yarar
söyliicem adama yok die zaten
bu arada müsait olunca bende atarım bikaç şey

hdblack35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar eğer decupe edilmiş olanları paylaşmak zaman alıyorsa isterseniz görsellerin ham hallerini paylaşın. Zamanı olan arkadaşlar decupe edip buraya eklesin. Mesela ben seve seve decupe işlemini yapabilirim.

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar eğer decupe edilmiş olanları paylaşmak zaman alıyorsa isterseniz görsellerin ham hallerini paylaşın. Zamanı olan arkadaşlar decupe edip buraya eklesin. Mesela ben seve seve decupe işlemini yapabilirim.

Olabilir... İyi fikir bence... Zamanım oldukça ben de destek verebilirim dekupe konusunda...

captainemrah

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.emrajans.com
arkadaşlar indirmede problem yaşıyorum yardım ederseniz sevinirim bu arada bu paylaşımları yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar indirmede problem yaşıyorum yardım ederseniz sevinirim bu arada bu paylaşımları yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

44. No.lu mesajda, önceki verilen indirilemeyen dosyalar toplu halde var. Oradan indirebilirsiniz... Başka bir sorun yaşayan olursa yardımcı olmaya çalışırım... İyi çalışmalar...

elixir_2

🌱Yeni Üye🌱
hepside cok guzel emeğinize sağlık .arkadaşlar elinde hazır insert şablonu olan varmı

canvatan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.newreklam.com
insertsubat001fl4.jpg

Bu kez ürünleri tek tek büyük olarak yükledim.. Umarım yararı olur... Herkese kolay gelsin...

Axe Deo

Bizden Pirinç

Eti Burçak Klasik

Eti Burçak Yulaflı

Kula Ayçiçek Yağı

Dimes Lıkır Süt

Lipton Çay

Persilmatik

Körpe Salam

Piyale Un

Piyale Makarna 01

Piyale Makarna 02

Pril Klasik

Prima Jumbo Çocuk Bezi

Rejoice Şampuan 01

Rejoice Şampuan 02

Sana Ekmeküstü

Teno Tuvalet Kağıdı

Emegine Saglık Kardeş:smile: ama link gittigi sitede indirme (download) butonu bulamadım :sadsmile:

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Emegine Saglık Kardeş:smile: ama link gittigi sitede indirme (download) butonu bulamadım :sadsmile:

Hay Allah.... :( Bu site de belli bir sonra iptal mi ediyor linkleri? Sağlam bir yer bulamadık gitti... Özür... Tekrar yüklerim...

ApetoM

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar bana ülker içim yoğut resmi lazım simdiden yardımlarınız için tsk ederim

Cyan_37

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar bu paylaştığınız dosyalar pc' de açılır mı? pc photoshop machintosh yok bende onun için soruyorum saygılar paylaşım için teşekkürler

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
arkadaşlar elinize emeğinize sağlık

acaba bir tat makarna 5 kg, vidy ikiz paket çocuk bezi, bizden mantı,golda petibör bisküvi 900gr ürün resimleri varmı ilgi ve alakanı için tşk