Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gelinlik ile ilgili vektörler [istek]

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar bir gelinlik firması için yapmam gereken logo ve banner çalışması için vektöre ihtiyacım var eğer elinizde varsa paylaşmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

Benzer konular

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
vektörel derken gelin ve damat vektörleri mi?

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet arama yaptım bunuda buldum fakat siyah beyaz arıyorum yinede yardımınız için teşekkürler.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
siyah - beyaza çevirmek zormu ?

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
siyah - beyaza çevirmek zormu ?

Ben grafiker değilim bunu bir arkadaşımın firması için yapıyorum corel draw x4'de bende mevcut çok değil 2 dk içinde bunu çözüp siyah beyazada çeviririm fakat kes biç uğraşmak istemiyorum. Hani biliyosunuz bu vektör işi insanların işini kolaylaştırmak için kullanılıyo ya... bizim işimizde kolaylaşsın diye sizin gibi değerli grafiker arkadaşlarımızdan yardım istiyoruz belki daha da basite indirgeyebiliriz diye. Açıklamamı istediğiniz başka birşey varsa o konudada size açıklama yapabilirim. Ama madem yardımcı olmak istiyorsunuz eğer sizin bende olmayan şey zaman gibi bi boşluğunuz varsa buyrun kendiniz çeviriniz. Teşekkürler...

-----------------------

Sonay hanım teşekkürler orda tamda işime yarayacak olan şeyi buldum.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Seviyeli olmanı rica ederek başlıyorum sözüme ... Zamanımız çok değerli evet bu değerli zamanımda sana mesaj yazmak bile ... Yardımcı olmaya çalışan ve soru soran insanlara bu şekilde davrandığın sürece hiç bir yere varamazsın...
Ukala tavır takınmak yerine bize nasıl siyah beyaza çevireceğini sorabilirdin.Saygılı bir insan olsaydın tabi.Kimse senin emrinde değil burada yardım alamadın diye hiç kimseye bu şekilde konuşamazsın ki yardım ettik zaten...
İyi çalışmalar...

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben polemik yaratmak için söylememiştim. Sizi işinizden alı koyduğum için özür dilerim. Bende iyi çalışmalar ve başarılar dilerim.