Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

zarf şeklinde kartvizit

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba arkadaşlar bir sirket icin yeni yaptıgim bir kartvizit calismasini sizlerle paylasip yorumlarınızı almak istedim farklı bir tasarim olsun istedim aklıma böle bisi geldi kartvzit basıldı yorum ve elestirileriniz için tesekkür ederim

graphic1hme.jpg

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar bir tek kisi bile yorum yapmamış düşüncesini paylaşmamış moderatör arkadaşlardan rica etsem konuyu silebilirler mi

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Yorum almaman konunun silinmesi anlamına gelmez hiç bir zaman
İş onay alıp basılmış zaten
Amcına uygun sade bir çalşma

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Logoyu/armayı ezmişsin. Daha büyük kullanılabildiği bi tasarım olabilirmiş.
85X55 olduğunu düşünürsek bu kartın logo oldukça küçük kalmış olmalı basıldığında

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar ilgi görmediğinden dolayı silinmesini istemiştim kusura bakmayın yorumlarınız için cok tesekkür ederim logonun ezilmesi ya da kücük kalmasına gelince haklısınız ama hep aynı formattan da bıktım biliyorsunuz logolar genel de ya sola konuyor ya her iki tarafa konuyor bu tasarımı zarf şeklinde düşündügüm icin logoyu zarfın tam açma yerine gelecek şekilde koydum biraz değişik bisi olsun istedim ondan böyle oldu dediğiniz gibi tasarım beğenildi ilginiz için teşekkür ederim

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hoş olmuş logo biraz ufak..

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Farklı bir çalışma olmuş.Logo çok ufak kalmış.Birde zemin keşke siyah olmasaymış :) daha canlı bir renk kullansaydın keşke.Elinize sağlık..

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar yorumlarınız ve değerli fikirleriniz icin cok teşekkür ederim baskıya gitmeden önce logonun üstündeki yazıları biraz küçültüp logoyu da biraz büyüttük siyah renk ise resmiyet bakımından öyle seçildi şimdi bir de cepli doysa isteniyor cepli dosyada da aynı tasaırım kullanılcak siz ne düşürnüsünüz bilmiyorum ama bununla ilgili olarak fikrinizi söylerseniz sevirim yani orda gördünüz tasarımın aynızı cepli dosyaya uygulanacak

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Arkadaşlara kızmışsınız.. Yorum yapılmıyor diye.. Peki.. Artık basılmış bir iş için burası böyle olsaydı daha iyi olurda dememizin kime ne faydası olur.. ? Ayrıca basılan işinde buna nazaran değiştirildiğini söylüyorsunuz ?.. Buraya değişmemiş halini koyup basılmış bir işe eleştiri istiyor ve sonra kimse bir şey yapmayıncada kızıyorsunuz ? ..

Cepli dosyadada bu tasarımın ışına çıkmadan aynı espriyi kullanmanızda kurumsal kimlikteki bütünlük açısından fayda var.. Kolay gelsin..

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar zaman probleminden dolayı mesajı gereken zaman içinde düzeltemedim bu yüzden özür dilerim kartın baskıya giden son durumunu yüklemek istedim cünkü gecen sefer biliyorsunuz baskıya giden son halini değilde yanlışlıkla müşteriye onay için gideni yüklemişim ve bunu da arkadaşların tasarımdaki logoya olan yorumları sırasında farkettim ayrıca kart baskıya çok acil olarak girmişti ve baskıdan önce kartı buraya upload etmem imkansızdı baskıya giren karta yorum yapmanın mantıksız olduğu söylemekte sizde haklısınız belki ama ben yine de farklı düşünceleri ve yorumları almak bakımından bu calışmayı yüklemek ve sizinle paylaşmak istedim ilginiz için teşekkür ederim

karto.jpg

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bumu daha iyi seninkimi desem?

2648911374-b0ebd82c22-o.jpg

niye gerektiği gibi yapabilirken zarf şeklinde yapmaya çalıştın? müşteri senden zarfmı istedi kartmı istedi (DESEM?)

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
fikir cok guzel tasarim biraz daha gercek zarfa benzetilebilir ornek olarak aps zarfi :)

Sent from my GT-I5510 using Tapatalk 2

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bumu daha iyi seninkimi desem?

2648911374-b0ebd82c22-o.jpg

niye gerektiği gibi yapabilirken zarf şeklinde yapmaya çalıştın? müşteri senden zarfmı istedi kartmı istedi (DESEM?)

canım öyle yapmak istediği için öyle yaptım ve nasıl olmasına gerektiğine ben karar vereririm müşterinin ne istediği ve nasıl istediği benim umrunda değil yaparım beğenirse beğenir beğenmezse başkasına yaptırır ya da oturur kendi yapar

ne o benimle başedemiyce bu tür yollara sapmaya başladın, çocukça davranış biçimleri, altta kalmama olayı

ayrıca böle gereksiz bir sorunun sorulması için insanda bazı şeylerin yetersiz olması lazım bilmem anlatabildim mi

ben tekdüze biri değilim ama senin gibi tek düze insanlar da zaten böle örnekler gösterir ve böle soru sorar cünkü birşeyleri farklı yapmak gibi derdiniz yok

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Yazilar kenarlara oldukca yakin.

Bir kartvizitte dort farkli font kullanilmamali. Firmanin kurumsalligini bozar.

Telefon numaralarindaki sifirdan sonra gelen noktalarda neyin nesi? Bu vazgecilmesi gereken sacma bir alskanlik.

Arma icindeki KARPAT yazisi etrafindaki oval harekete dogru oturtulmamis.

Ayrica zarf seklinde kartvizit fikriniz pek yaratici degil. Cok daha yaratici uygulamalar mevcut. Bir aratin dilerseniz.

Envelope%20Business%20Card%20preview.jpg

business_card.jpg

Paylasimlarinizin devamini dilerim.
Saygilar...