Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
CAMELOT BAR için yaptığım afiş çalışmam

afiscmlt6.jpg

Benzer konular

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gommes45 affına sığınarak söylüyorum cıvıl cıvıl olmuş fakat bende pek bar havası uyandırmadı ben bu afişi yolda yürürken görsem okuyamam baktığında kayboluyorsun 2009 yazısının içindeki figürleri çıkar bence arka zeminde danseden kızlar güzel ama daha sade bir çalışma yapmalısın bana kalırsa bar deyince aklıma gelen benim direk alkoldür bu afiş yetişkinlere hitap etmemiş birde adres kısmındaki fontuda değiştirmelisin bence ama mekanın tarzını bilen sensin mekana hitap eden bir afişte olmuş olabilir eline sağlık paylaştığın için teşekkürler

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
gommes45 affına sığınarak söylüyorum cıvıl cıvıl olmuş fakat bende pek bar havası uyandırmadı ben bu afişi yolda yürürken görsem okuyamam baktığında kayboluyorsun 2009 yazısının içindeki figürleri çıkar bence arka zeminde danseden kızlar güzel ama daha sade bir çalışma yapmalısın bana kalırsa bar deyince aklıma gelen benim direk alkoldür bu afiş yetişkinlere hitap etmemiş birde adres kısmındaki fontuda değiştirmelisin bence ama mekanın tarzını bilen sensin mekana hitap eden bir afişte olmuş olabilir eline sağlık paylaştığın için teşekkürler

yorumunuz için çok teşekkür ederim ben afiş işine yeni başlıyorum ve bu tür yorumlar bana yol gösteriyor o yüzden bu konuyu açtım tekrar teşekkürler

tasarimci45

🌱Yeni Üye🌱
katılıyorum adrs yazıları biraz büyük olmuş ve biraz daha bar havası katılabilir

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorumlarımda pek acımasız olamam ama "sirk afişi" gibi olmuş ya :)
Ama emeğe saygı yine de

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Font seçimleri daha sağlıklı olabilirdi..ve çok karmaşık olmuş..Toparlanırsa daha güzel bir çalışma ortaya çıkabilir.Başarılar.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhabalar
Yoğun bir karışıklık var çalışmada
Ayrıca renkerl daha cıvıl cıvıl olabilir
Renk uyumsuzluğu ve görselin çok olması
Karışıklık söz konusu düzeltilirse güzel olacak :)

İyi çalışmalar

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
abi bu yazıların hangisini okuyalım biz biraz eleme yaparsan daha iyi olur

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir bara göre bence çok çocukça olmuş :) yılbaşı denildiğinde çocuklar noel babayı hatırlarlar ama yetişkinlere göre biraz itici durur :)
bar denilince insanın aklına daha soft daha negatif daha hareketli daha atraksiyonlu birşey geliyor. mesela gerçek spot ışıkları kullanabilirsiniz, gerçek kadehler.. fuşya ve siyah renklerle tasarım yapılabilir. büyük kristal yuvarlak lambalar olabilir :)
insanın aklına uçuk şeyler gelmeli bence daha çılgınca yani. ama böyle balonlar noel babalar falan daha çok çocukların kendi aralarında yılbaşı partileri vermesi gibi bir şeyi anımsatıyor bana :)
acımasızca davranmak istemem ama amacım daha iyi bir iş ortaya koymanız..
başarılar dilerim..