Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Zaten kendisi istiyordu hatta konu bile açmıştı beni forumdan atın diye, istediği oldu garibin. :D

Bu konununda deneyimini yaşamış biri olarak oldukça soğuk kanlı gördüm sizi:smile::wink:
O konuyu da görmüştüm ama nasılsa böyle bir istek yaptığı için uzaklaştırılmayacağını bildiğim için önemsememiştim.:puke:
Geri gelir belki birgün; sağlık olsun...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu konununda deneyimini yaşamış biri olarak oldukça soğuk kanlı gördüm sizi:smile::wink:
O konuyu da görmüştüm ama nasılsa böyle birşey olmayacağını bildiğim için önemsememiştim.:puke:
Geri gelir belki birgün; sağlık olsun...

Ama bla da gördüm ben yazdığını basbayağı küfür yazmış lucas Cuma akşamıydı saat 00.30 civarı blaya girdim şok oldum zaten sonra yönetim tarafından hemen silindi yazı ve çizildi zannedersem. Sağlık olsun. :wink:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Zaten kendisi istiyordu hatta konu bile açmıştı beni forumdan atın diye, istediği oldu garibin. :D

Beni forumdan atın diye birşey talep etmek çok mantıksız bir olay.Kendi elinde,girmezsin olur biter.En mantıklı yaklaşım budur.

Ama tutup da Bla bla'ya girip mesajlarında sağa sola küfürler savurmak bir insana yakışmaz.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Beni forumdan atın diye birşey talep etmek çok mantıksız bir olay.Kendi elinde,girmezsin olur biter.En mantıklı yaklaşım budur.

Ama tutup da Bla bla'ya girip mesajlarında sağa sola küfürler savurmak bir insana yakışmaz.

Ve de bu şekilde zorla kendini attırmak benim gözümde adamı bitirir zaten.
Zaten onun bu olayları bayağı çoğalmıştı bu bardağı taşıran son damla oldu abi, yönetim yine iyi sabretti kendisine. Neyse gidenin arkasından mevzuyu çok uzatmıyayım.

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
dedikodu kazanlarımı kaynıyor yoksam

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ve de bu şekilde zorla kendini attırmak benim gözümde adamı bitirir zaten.
Zaten onun bu olayları bayağı çoğalmıştı bu bardağı taşıran son damla oldu abi, yönetim yine iyi sabretti kendisine. Neyse gidenin arkasından mevzuyu çok uzatmıyayım.

Bende gitsem demekki arkamdan konuşacak birileri var...:smile:
Neydi o öyle; kocaman gözlükleri vardı felan:):):)
Ayağımı denk alayım bari:rofl:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır mevzuyu uzatmak değil martin.Bazı üyeler mevzunun içyüzünü bilmedikleri için farklı yorumluyorlar.Yoksa kimsenin arkasından konuşmak gibi ne bir derdim olur nede hoşuma gider.
Ben sadece neyin ne olduğunun bilinmesini istedim o kadar.

Şu asla unutulmamalıdır.
Yöneticiler forumdan üye uzaklaştırmak için fırsat kollamıyor arkadaşlar.Üyeyi hatasından vazgeçirmek doğruyu göstermek için elinden gelen gayreti sarfediyor.Ama üye de ben bunu istemiyorum bana yaptırım uygulayın diye uğraşırsa da yapacak bi şey yok, kurallar belli.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende gitsem demekki arkamdan konuşacak birileri var...:smile:
Neydi o öyle; kocaman gözlükleri vardı felan:):):)
Ayağımı denk alayım bari:rofl:

Aaa kurbiş senin yerin farklı onun farklı biz sadece senin gibi lucası merak edenleri aydınlattık (hiçbiri de dedikodu değil ayrıca gözlerimle gördüm küfürleri, bla ya arkadaşları olan yere insan küfür yazar mı). Ayrıca gözlüklerine hayranım o yüzden yazıyorum aklıma geldikçe dalga geçmek anlamında değil. :)

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Martin sen gittiğinde arkandan böyle bir yorum yapıldı mı acaba??

Demek ki bu sitede kişiye göre muamele yapılıyormuş bunu anladım.

Kalınsağlıcakla.. Hoşçakalın.

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hayır mevzuyu uzatmak değil martin.Bazı üyeler mevzunun içyüzünü bilmedikleri için farklı yorumluyorlar.Yoksa kimsenin arkasından konuşmak gibi ne bir derdim olur nede hoşuma gider.

Şu asla unutulmamalıdır.
Yöneticiler forumdan üye uzaklaştırmak için fırsat kollamıyor arkadaşlar.Üyeyi hatasından vazgeçirmek doğruyu göstermek için elinden gelen gayreti sarfediyor.Ama üye de ben bunu istemiyorum bana yaptırım uygulayın diye uğraşırsa da yapacak bi şey yok, kurallar belli.

Aaa kurbiş senin yerin farklı onun farklı biz sadece senin gibi lucası merak edenleri aydınlattık (hiçbiri de dedikodu değil ayrıca gözlerimle gördüm küfürleri, bla ya arkadaşları olan yere insan küfür yazar mı). Ayrıca gözlüklerine hayranım o yüzden yazıyorum aklıma geldikçe dalga geçmek anlamında değil. :)

Teşekkür ederim; gerçekten konunun iç yüzünü bilmediğim için sormuştum...
Yönetimin yaptıklarına da çook saygım var. Elbette ki dedikodu yapmıyoruz; bunları okusa da kızacağını zannetmiyorum zaten. Sonuçta olmuş olanları anlattınız.
Konu uzamasın; dedikodu yapıyorsunuz felan diye tartışma çıksın istememiştim. Konuyu burda kapatırsam(k) uzamaz sanıyorum.
Teşekkür ederim Martin, teşekkür ederim Nihat BAYSAL.

Demon :sweating::sweating: Off keşke hiç sormasaydım;(
Kırılacağını düşünmemiştim. :sweating:Bu konuyu açtığım için de hepinizden çook özür dilerim.:crying:
Sustum.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

??? Ne oluyor kuzum? Annene şikayet ederim seni, bir tık ötemde haberin olsun.:)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
gidenin arkasından konuşmak bu sitedekilere yakışmaz diye düşünüyorum ama giden zaten hatasından gitmiştir uzatmanın manasını çözemiyorum

Arkadaşım gidenin arkasından konuşmuyoruz kurbaa sordu ben söyledim nedenini.

Şu asla unutulmamalıdır.

abi ben kendi adıma söyledim uzatmıyayım diye çünkü gördüğün gibi, ayrıca bende senin gibi olayın içyüzünü anlattım ama bazı arkadaşlar dedikodu olarak yorumluyor, ben yorum yapmadım nedenini yazdım sadece.

kişiye göre değil ama buraya küfür yazmak ne kadar doğru sence sana göre normal bi durum galiba ama ben saygısızlık olarak algılarım, ayrıca ben flood dan atıldım buraya küfür yazıp da atılmadım. sen onaylıyorsan küfürü benim söyleyecek birşeyim yok sana da hayatta başarılar dilerim.

Zaten anlamadığım da şu kendisi konu açmıştı beni forumdan atın diye, niye o zaman çok değerli bazı arkadaşlarımız demediler lucasa ne yapıyorsun sen niye gitmek istiyorsun gitme olmaz diye döndürmediler yolundan.

Son düzenleme: