Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel suite 12 de 3point curve ve freehand ile yaptığım çizimlerin içini boyama

pinargursen

🌱Yeni Üye🌱
:crying:merhaba
corel suite 12 de 3point curve ve freehand ile yaptığım çizimlerin içini boyama yada dolgu yapamıyorum.üçgen kare gibi şekillerde oluyor.örneğin bir surat,tshirt,pantalon vs çizdim ve istediğim alanı nasıl boyama yada dolgu yapabilirim.:sadsmile:

teşekkür ederim

Benzer konular

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Tüm noktaların birleşik olduğundan emin misiniz? Shape Tool (f10) ile çiziminize tıklayın bir kere. Açık nokta varsa diğerlerine daha baskın olarak görünecektir. Bir tane bile açıklık varsa şeklin içi doldurulmaz.

İyi çalışmalar.

pinargursen

🌱Yeni Üye🌱
evet kapatıyorum.group mu yapmam gerekli.ama örn:tshirt çizdim kolu başka badeni başka boyamak istersem olmaz.evet alanlar kapalı,ama birbirinden bağımsız çizgiler :(
alan kapalı ama olmuyo,çünkü alan kapalı olsa bile çizgiler birbirinden bağımsız.

nasıl olucak :(

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Ayrı çizgiler için çizgilerin birleşme noktaları birlikte tutularak ctrl + L ile birleştirirseniz olur. Ama hepsini tek tek, bir şekil içinde bağımsız çizgi kalmayacak şekilde birleştirmeniz gerekiyor.

pinargursen

🌱Yeni Üye🌱
anladım yani doldurmak yada boyamak istediği alan çizgilerini seçip,kapalı olduğundan emin olduktan sonra ctr+l yapıp alanın içi boyanır hale getirebiliyorum kısaca.umarım işe yarar çok teşekkür ediyorum.
yapama isem tekrar yardım istiycem :(

çok teşekkür ediyorum

Olmuyooo :(

örneğin bu tshirt ün bantları kulo vs farklı renk yapmak istersem.alanlar kapalı.dediğiniz gibi yaptım ama olmadı.çizgiler tektek seçilebiliyor.3 curve tool ile çizdim.
yanlış nerde acaba