Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sende herkes gitsin diye bakıyorsun, yalnız kalmak mı istiyorsun, yoksa daha tatlı var da tek başına mı yiyeceksin? :rofl::rofl::rofl:

evet tek kalayımda şu helvanın kırıntılarını topluyayım diye nöbet tutuyorum :D
birden boşaldıda ondan şey ettiydim ben aslında :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tüh kahretmesin yaa yanakları hesap edemedik, ele verdi bizi tontiş yanaklar :D:D
Vay tehdit haa, düştün gözümden :crying: :rofl:

Gider miyim hiç sabahtan beri parmaklarım tetenek oldu burada laklak yapmaktan :rofl::rofl: Bi hoşçakal demeden çıkmam :smile:

Hay allah ne zaman göz mertebesine yükseldik de bi anda düşüverdik ya ama neyse sanırım yanakta takılı kaldık. :D:D

evet tek kalayımda şu helvanın kırıntılarını topluyayım diye nöbet tutuyorum :D
birden boşaldıda ondan şey ettiydim ben aslında :rofl:

Sen şeymisin yoksa "Ya şindadır ya bunda helvacının kızında" bu kız sensin demek, artık seni asla bırakmayız Yeliz. :D:D

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hay allah ne zaman göz mertebesine yükseldik de bi anda düşüverdik ya ama neyse sanırım yanakta takılı kaldık. :D:D

Sen şeymisin yoksa "Ya şindadır ya bunda helvacının kızında" bu kız sensin demek, artık seni asla bırakmayız Yeliz. :D:D

he o benim işte daha helvayı paylaştığımda anlamanı beklerdim :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Iıı..Şey...Hmmm..Hüümm..Kemm...Küümmm :D:D:rofl::rofl:

Tüh keşke suyun ve limonun hepsini bana ikram etmeseydin bak şimdi sana lazım oldu. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

hey gidi canına yandığımın bumerang gibim vallaha terse döndü. :D

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadşlar sizinde muhabbetinize hiç doyum olmuyor ben kaçıyorum evde çoluk çombalak beni bekliyor :D:D yarın görüşürüz.. İyi akşamlar.. :) :kiss1:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadşlar sizinde muhabbetinize hiç doyum olmuyor ben kaçıyorum evde çoluk çombalak beni bekliyor :D:D yarın görüşürüz.. İyi akşamlar.. :) :kiss1:

Aaaa ayıp ama bizimkiler de bekliyor var mı öyle hemen kaçmak, eve ekmek götürmeyi unutma hep tatlı hep tatlı nereye kadar. :rofl::rofl::rofl:

İyi akşamlar bu güzel muhabbet için teşekkürler.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Tüh keşke suyun ve limonun hepsini bana ikram etmeseydin bak şimdi sana lazım oldu. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

hey gidi canına yandığımın bumerang gibim vallaha terse döndü. :D

Bumerangı ben atmış bulundum değil mi :D:D Tüh yaa pes ettim tamam :rofl::rofl:

Seninde tatlılarına doyum olmuyor vallahi :D .Çok güzel bir geyikti :D Kızancıklarının gözünden öptüm :rofl::rofl: İyi akşamlar..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bumerangı ben atmış bulundum değil mi :D:D Tüh yaa pes ettim tamam :rofl::rofl:

Seninde tatlılarına doyum olmuyor vallahi :D .Çok güzel bir geyikti :D Kızancıklarının gözünden öptüm :rofl::rofl: İyi akşamlar..

Eee taş atsan bu kadar canın yanmazdı. :D:D

Hadi kaçtım bende malum benim kızancığım da bekliyor biraz da hasta gideyim erken erken, artık sana emanet burası sende nasılsa daha bişi yok hala printer bekliyorsun. :rofl::rofl::rofl:

İyi akşamlar teşekkür ederim güzel sohbet oldu teşekkür ederim. :angel:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Eee taş atsan bu kadar canın yanmazdı. :D:D

Hadi kaçtım bende malum benim kızancığım da bekliyor biraz da hasta gideyim erken erken, artık sana emanet burası sende nasılsa daha bişi yok hala printer bekliyorsun. :rofl::rofl::rofl:

İyi akşamlar teşekkür ederim güzel sohbet oldu teşekkür ederim. :angel:

Yarın bu konuyu bir ara değerlendirelim :D:D

Aaa kıyamam geçmiş olsunn.. :S Benim printera daha çok var anca biter virüs taraması :D:D

İyi akşamlar ben teşekkür ederim çok güzel bir sohbetti :)