Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
günaydın güzel ülkemin güzel insanları... keyifler nasıl nasılsınız bugün... maşallahınız var tosun gibisiniz gibi geliyor buradan aman hep öyle olsun :)

not: bugün cuma = enseyi kapa, cuma mübarek gün
herkesin cuması mübarek olsun :)

Ehh iyi diyelim iyi olsun.Sizler nasılsınız? 2 gün yoktum ama özledim burayı :)

Sağol seninde cuman mübarek olsun :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
günaydın güzel ülkemin güzel insanları... keyifler nasıl nasılsınız bugün... maşallahınız var tosun gibisiniz gibi geliyor buradan aman hep öyle olsun :)

not: bugün cuma = enseyi kapa, cuma mübarek gün
herkesin cuması mübarek olsun :)

Günaydın art günün özlü sözcüsü gibi olsun valla :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Sheldon gibi gireyim dedim bla bla ya :D

Nasılsın art?

yine gittin di mi hayırsız

iyi ettin nur'umsu hep böyle girişler bekliyoruz senden haberin ola :D:D
ben iyiyim yada iyi olmaya çalışıyorum çünkü çok fena grip oldum :S:S
ama umarım sen iyisindir yada öyle umut ediyorum biri iyi olsun da bana baksın dimi ama :D:D
gittim çünkü bi sebebi vardı nur'umsu :D ama bak geldim buradayım ben bu işte ustayım :D:D sen nerelerdesin bakem

Ehh iyi diyelim iyi olsun.Sizler nasılsınız? 2 gün yoktum ama özledim burayı :)

Sağol seninde cuman mübarek olsun :D

aman aman iyi olun arkadaşlar bu yaz gününde grip bile çekilmiyor yauv :sweating:
2 gündür nerelerdeydiniz efenim tatilinizi uzattınız mı yoksam :D

Günaydın art günün özlü sözcüsü gibi olsun valla :D

günaydınlar efenim :D o sizin özlü sözcülüğünüz efenim :D:D artıkın her güne böyle bir giriş yapmayı düşünüyorum :D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
iyi ettin nur'umsu hep böyle girişler bekliyoruz senden haberin ola :D:D
ben iyiyim yada iyi olmaya çalışıyorum çünkü çok fena grip oldum :S:S
ama umarım sen iyisindir yada öyle umut ediyorum biri iyi olsun da bana baksın dimi ama :D:D
gittim çünkü bi sebebi vardı nur'umsu :D ama bak geldim buradayım ben bu işte ustayım :D:D sen nerelerdesin bakem

aman aman iyi olun arkadaşlar bu yaz gününde grip bile çekilmiyor yauv :sweating:
2 gündür nerelerdeydiniz efenim tatilinizi uzattınız mı yoksam :D

Yok yahu ne tatili :(

2 günü hastanede serum yiyerek geçirdim :sadsmile: Artık ismine ne dersen :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Yok yahu ne tatili :(

2 günü hastanede serum yiyerek geçirdim :sadsmile: Artık ismine ne dersen :D

hmm geçmiş olsun o zaman en kocamanından efenim hayırdır neyiniz vardı umarım o olandan eser kalmamıştır.
allah kimseyi hastahanelere düşürmesin efenim çok iyi bilirim oraları :sweating::sweating:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
hmm geçmiş olsun o zaman en kocamanından efenim hayırdır neyiniz vardı umarım o olandan eser kalmamıştır.
allah kimseyi hastahanelere düşürmesin efenim çok iyi bilirim oraları :sweating::sweating:

Teşekkür ederim.Bence de Allah kimseyi düşürmesin insan daha fazla hasta oluyor hastanede.
Bağırsak enfeksiyonu kapmışım yatırdı baya beni o :s Çok mikroplu bir insanmışım meğer ben :rofl:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Sürekli günlerden yolla gitme bari :D arada bi çıtlat istersen yardımcı olabilirim :D

yok yok merak etme sürekli günlerden gidecek malzeme yok zaten mesela bak pazartesi için bir söylem yok henüz :D:D arada çok güzel çıtlarım ama yardımlarada hayır diyemem yani :D:D

Teşekkür ederim.Bence de Allah kimseyi düşürmesin insan daha fazla hasta oluyor hastanede.
Bağırsak enfeksiyonu kapmışım yatırdı baya beni o :s Çok mikroplu bir insanmışım meğer ben :rofl:

çok büyük geçmiş olsun tekrar
bu arada kendine öyle deme yaa değilsindir yada öyle olsanda bak artıkın temizlendin bea :D:D
neyse şaka bi yana tekrar çok büyük geçmiş olsun allah bütün hastalara acil şifalar versin

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok yok merak etme sürekli günlerden gidecek malzeme yok zaten mesela bak pazartesi için bir söylem yok henüz :D:D arada çok güzel çıtlarım ama yardımlarada hayır diyemem yani :D:D

işi ileriettikten sonra tanınmış filozofların anlamlı sözlerindende bahsedersin :D gazetelerin altında bulunan GÜNÜN SÖZÜ başlıklı bir yazıyla :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

çok büyük geçmiş olsun tekrar
bu arada kendine öyle deme yaa değilsindir yada öyle olsanda bak artıkın temizlendin bea :D:D
neyse şaka bi yana tekrar çok büyük geçmiş olsun allah bütün hastalara acil şifalar versin

Sağol sağol :)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
işi ileriettikten sonra tanınmış filozofların anlamlı sözlerindende bahsedersin :D gazetelerin altında bulunan GÜNÜN SÖZÜ başlıklı bir yazıyla :D

tanınmış değilde ben gün yüzüne çıkmamış sözlerden bahsetmeyi planlıyordum aslında :D:D

reca ederim reca ederim hemşire

Bizi takdir edenleri her zaman severiz ama takdir ettiklerimizi her zaman sevmeyebiliriz.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
tanınmış değilde ben gün yüzüne çıkmamış sözlerden bahsetmeyi planlıyordum aslında :D:D

reca ederim reca ederim hemşire

Bizi takdir edenleri her zaman severiz ama takdir ettiklerimizi her zaman sevmeyebiliriz.

kendim başta tanınıcam diyorsun yani :D
oda olur oda güzel :D bekliyoruzzz...

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Gelişine çok sevindim dün çok sessizdi buralar şimdi iyisindir inş...

Şimdi daha iyiyim canım ya iki gün yattım ama ben öyle sıkıntıya gelemeyen bir insanım kurt çıkardım iki günde vallahi yatarken.Dayanamadım geldim :D

Allah kimseyi yatırmasın sağlık problemi yüzünden.