Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tatil başladı bugün. İstanbul da yaşayanlar trafikte nefes almaya başlar. Havalarda çok sıcak zaten. Puffff...
:ROFLMAO: Her İstanbul'lu aynı şeyi düşünüyor belliki. Çalışana havanın nasıl olduğunun önemi yok ki her türlü çalışıyoruz zaten, tatile çıkmak için sabırsızlanıyorum.

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
;)
Nasılsın KingsMan, Haftanın son iş günü mutlu olmalısın :sneaky:
Mutlu olduğuma yemin edebilirim ama kanıtlayamam, öyle bir hafta geçirdim ki tır çarpmış gibiyim :) Hafta sonu yorgunluğumuzu atmaya çalışıp hiç yaşanmamış gibi yeniden çalışmaya başlayacağız işte, bazen sanki Cuma'dan sonra direk Pazartesi oluyormuş gibi geliyor, bilmem sizede oluyor mu? Siz nasılsınız, anlıyorum ki muhteşem cuma etkisi sizde de var:ROFLMAO:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Mutlu olduğuma yemin edebilirim ama kanıtlayamam, öyle bir hafta geçirdim ki tır çarpmış gibiyim :) Hafta sonu yorgunluğumuzu atmaya çalışıp hiç yaşanmamış gibi yeniden çalışmaya başlayacağız işte, bazen sanki Cuma'dan sonra direk Pazartesi oluyormuş gibi geliyor, bilmem sizede oluyor mu? Siz nasılsınız, anlıyorum ki muhteşem cuma etkisi sizde de var:ROFLMAO:
Harika ifade etmişsin ;) isabetli bi yaklaşım oldu.

Ben o etkiyi haftanın her günü canlı tutmaya çalışıyorum :cool: yoksa şu son bir kaç hafta benim için de çok yorucuydu.
Ama yalan yok çalışmayı sevdiğim için özlemişim bu yoğunluğu.

ABT

👑Efsanevi Grafiker👑

Ben o etkiyi haftanın her günü canlı tutmaya çalışıyorum :cool: yoksa şu son bir kaç hafta benim için de çok yorucuydu.
Piyasa da bu kadar iş var mı? Bu ne herkes harıl harıl çalışıyor. Sorsan herkes iş yok diye kan ağlıyor. İlginç....

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Valla çalışmayı bende severim ama bu aralar artık iyi bir tatil yapmayı çok özledim.

Piyasa da bu kadar iş var mı? Bu ne herkes harıl harıl çalışıyor. Sorsan herkes iş yok diye kan ağlıyor. İlginç....

İş yok diyen ya iş beğenmiyor ve buda yapılır mı diyor, yada deli gibi para kazanıp sadece fakir edebiyatı yapıyor. Tarafını seç :)

ABT

👑Efsanevi Grafiker👑
Bayram tatili modunu ne zaman aktif edeceksiniz? İstanbul'da okullardan sonra trafik rahatladı. Bu bayram İstanbul'un tadından yenmez di ama bende yokum. :))))

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet!
Herkes hazırsa bla da konu açıyorum!
Ne bu ya! forum iş ilanından görünmüyor. Ah güzel ülkemin berbat ekonomisi! Bilmem ki ayağa kalktığın günleri görür müyüz.

Bayram tatili modunu ne zaman aktif edeceksiniz? İstanbul'da okullardan sonra trafik rahatladı. Bu bayram İstanbul'un tadından yenmez di ama bende yokum. :))))

Sen aktif etmişsin farkında olmadan aferin.
İstanbul hiç bir zaman boş değil artık. Trafik, insanlar çok boğucu ve yorucu. Norveçe açılmak lazım.

Valla çalışmayı bende severim ama bu aralar artık iyi bir tatil yapmayı çok özledim.

Tatil olmadan olmuyor maalesef. Ben sıramı savdım. Kışı sevmesem de rahat bir kış geçirebilirim.

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet!
Herkes hazırsa bla da konu açıyorum!
Ne bu ya! forum iş ilanından görünmüyor. Ah güzel ülkemin berbat ekonomisi! Bilmem ki ayağa kalktığın günleri görür müyüz.

Sen aktif etmişsin farkında olmadan aferin.
İstanbul hiç bir zaman boş değil artık. Trafik, insanlar çok boğucu ve yorucu. Norveçe açılmak lazım.

Tatil olmadan olmuyor maalesef. Ben sıramı savdım. Kışı sevmesem de rahat bir kış geçirebilirim.

Yaz bitti sayılır artık, nasıl geçti peki yazınız?

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yaz bitti sayılır artık, nasıl geçti peki yazınız?
Yaza elveda partileri devam edebilir birsüre daha.
Ben son yılların en yoğun yazını geçirdim diyebilirim. Moda çekimleri, röpörtajlar, imza etkinlikleri filan ;)
Espri bi yana da pandemi yıllarının acısı da bu kadar tek yaz da çıkmamalı diye düşünüyoeum.

Sen neler yaptın? Bilerleri suladın mı, domatezleri topladın mı?

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yaza elveda partileri devam edebilir birsüre daha.
Ben son yılların en yoğun yazını geçirdim diyebilirim. Moda çekimleri, röpörtajlar, imza etkinlikleri filan ;)
Espri bi yana da pandemi yıllarının acısı da bu kadar tek yaz da çıkmamalı diye düşünüyoeum.

Sen neler yaptın? Bilerleri suladın mı, domatezleri topladın mı?

Sen zaten tatilde gibiymişsin, "Moda çekimleri, röpörtajlar, imza etkinlikleri filan" şunun turunu yapsan para verip katılırım bak :ROFLMAO:
Keşke çifte tatil yapabilsek, bakma millette para çok 1 yaz içinde 3 - 4 kere tatil yapıyor, vallahi bazen anlayamıyorum:unsure:
E ne yapalım bizi biber domateste mutlu ediyor, bir menemen yapıyorum ki sorma :sneaky:

Deniz, kum, güneş, domates, biber, patlıcan :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Sen zaten tatilde gibiymişsin, "Moda çekimleri, röpörtajlar, imza etkinlikleri filan" şunun turunu yapsan para verip katılırım bak :ROFLMAO:
Keşke çifte tatil yapabilsek, bakma millette para çok 1 yaz içinde 3 - 4 kere tatil yapıyor, vallahi bazen anlayamıyorum:unsure:
E ne yapalım bizi biber domateste mutlu ediyor, bir menemen yapıyorum ki sorma :sneaky:

Deniz, kum, güneş, domates, biber, patlıcan :)
Çoğu da kabak tadı verir yahu, az olsun damak da kalsın.
Ooo menmeni kim sevmez. :cool: Sevmeyen de bizden değildir.

Soğanlı mı, soğansız mı yalnız?

Hadi olsun bakalım ;)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Soğansız menemen olmaaaz :ROFLMAO:
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Öyle değil mi @Value ?
Çıkışa dakikalar kalmışken, açlık da kendini hissettiriyorken, hiç farketmez her türlü gider ☺️
Ya o değilde bide fırından sıcacık bir de ekmek olacak yanında :love:

Neyse bu konuyu fazla uzatmıyorum yoksa gelsin kalorilerrr :cool:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Herkes iyi mi diye bir yoklayayım dedim ama..
Düşününce insan bu soruyu sormaya da korkar oldu artık.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"...........bıyık çizmişim"
Hımm.... Bak bu ilgi uyandırıcı :sneaky: Kullanım klavuzunda "Dikkat gıdıklar" ifadesi de var mı?:cool:
Deniz atını kaçırdım anca gelebildim pardons 🤗
Kullanım kılavuzunda hata olmuş "Dikkat ısırır" yazılmış yanlışlıkla o gün bugündür hala inandıramadık ahaliyi dişlerini söktük bak ısırınca gıdıklanma hissi oluyor dedik ama nafile 🤣 galiba saça toka takıp kuyruğa kurdele bağlaciiz 😇 napalım halk bunu istiyor 🤣🤣