Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
iyi de ne yapayim yani göz göre göre aptal yerine konuluyor, kullaniliyoruz ve susuyoruz.

Evet hep aynı şeyleri yaşadık. İş hayatının yol kazaları bunlar. İnanın geçecek şu an değil daha sonra çıkartırsınız acısını.

(Ben de neymişim ya. Yok mu başka sözü olan arkadaşlar.)

Pinars1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla cebine üc kurus koyup,ben patronum diyen adami her seyden bir haber adamin bakilacak hic olumlu yönü yok. Sagolun bayanlar olumlu düsünmem icin cabaliyordunuz ama olmuyor. Sagol martin sende.

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla cebine üc kurus koyup,ben patronum diyen adami her seyden bir haber adamin bakilacak hic olumlu yönü yok. Sagolun bayanlar olumlu düsünmem icin cabaliyordunuz ama olmuyor. Sagol martin sende.

İyi o zaman karar sizin tabii. Yaşayan sizsiniz. Sustum ben.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

Bence olacak:). Siz şu anda alışmış olduğunuz üzere direniyorsunuz kötü taraftan bakmak için.

Benim patronumu görseniz, her Allah'ın günü sebepli sebepsiz bağırır, tamam deyip baskıya gönderdiği işler için kim sana tamam dedi deyip işin içinden bir güzel sıyrılır. Aynı şeyi müşteri de patron da eleman da çaycı da yapıyor. Herkes kendini kurtarma derdinde. Benim üstümden yük kalksın da gerisi bana ne havalarında.

Tüm bunlara rağmen çalışıyoruz. Şükretmek gerek...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Allah yardımcımız olsun.

Bu parçada zalim patronlara gitsin :D

1917545

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ama domuz gribinin modası geçti. Şimdi kene moda. Yaz geldi. :D

Ne moda akımıydı ama kadının birisi dolmuş paramı iletmemişti. Ya gripsen diye.Ağızlarda bantlar. Heryerde jel temizleyiciler.:D

Son düzenleme:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu kış başımıza neyi musallat edecekler acaba? Daha yaratıcı şeyler bekliyorum.:)

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
:rofl::rofl:
Bende. :D
Oluruz onu da oluruz.
Ama çok çabuk unutmuşuz domuz gribi paranoyasını o geldi aklıma.:S

martin Bey -AAAA geri aldım olmayız efendim.
Vazgeçtim.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir hayvan adı içereceğini zannetmiyorum. Aynı şeyi önümüze 4. kez sunmazlar herhalde.:)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:rofl::rofl:
Bende. :D
Oluruz onu da oluruz.
Ama çok çabuk unutmuşuz domuz gribi paranoyasını o geldi aklıma.:S

Zaten domuz gribinin foyası da çıktı ortaya, büyük ilaç firmalarının mumu yatsıya kadar yandı. :)

Bir hayvan adı içereceğini zannetmiyorum. Aynı şeyi önümüze 4. kez sunmazlar herhalde.:)

3 kez oldu 4. neden olmasın. :)

Sonraki hedef uzakdoğu olacak hani orada çoğu yerde köpek eti yenir ya onları ülkelere sokmamak için köpek gribi olma ihtimali yüksek.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sadece büyük ilaç firmalarının mı. Şu klavye müsaade etse neler yazarım da sustum. :D

En göz önünde olan onlar bi di bizim gibi 3.sınıf ülelere aşı satan diğer uyanık ülkeler var tabi.

Düşünsenize dünya sağlık örgütünün önemli başlarından biri büyük bir ilaç firmasının ortağı çıktı daha ne diyeyim.

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
En göz önünde olan onlar bi di bizim gibi 3.sınıf ülelere aşı satan diğer uyanık ülkeler var tabi.

Düşünsenize dünya sağlık örgütünün önemli başlarından biri büyük bir ilaç firmasının ortağı çıktı daha ne diyeyim.

Bizler öyle bilip öyle diyelim. :D Nano temizleyiciler, bir sürü bantlar, jeller termal kameralar. vs vs. Başka yerler nasıldı bilmiyorum da Ankara tam bir teyakkuzdaydı. Millet peçeteyle tutuyordu kapı kollarını artık siz hesap edin diğerlerini.

Bu arada hafta sonu sınava gireceklere başarılar dilerim.
Pazar Günü Babalar Günü fırsatım olur olmaz bütün babaların Babalar Günü kutlu olsun.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bizler öyle bilip öyle diyelim. :D Nano temizleyiciler, bir sürü bantlar, jeller termal kameralar. vs vs. Başka yerler nasıldı bilmiyorum da Ankara tam bir teyakkuzdaydı. Millet peçeteyle tutuyordu kapı kollarını artık siz hesap edin diğerlerini.

Bu arada hafta sonu sınava gireceklere başarılar dilerim.
Pazar Günü Babalar Günü fırsatım olur olmaz bütün babaların Babalar Günü kutlu olsun.

Bir baba olarak teşekkür ediyorum Sevgi hanım. :)

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
QUOTE=martin78;800323]Bir baba olarak teşekkür ediyorum Sevgi hanım. :)[/QUOTE]

Rica ederim.
Efendim ne demek.

paketo.jpg

Bu da benden bütün Babalara gelsin. Dünün, bugünün, geleceğin.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
QUOTE=martin78;800323]Bir baba olarak teşekkür ediyorum Sevgi hanım. :)

Rica ederim.
Efendim ne demek.

paketo.jpg

Bu da benden bütün Babalara gelsin. Dünün, bugünün, geleceğin.[/QUOTE]

Çok teşekkürler şimdi açabilirmiyim? :D

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
mrb lar herkese:)
tüm babaların ve babamın babalar gününü kutlarım..

babam ii ki varsın..seni çok seviyorummmmm..:heart::heart::utann: