Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çirkin kadın yoktur. bakımsız kadın vardır.

tolgacetin72

🌱Yeni Üye🌱
İlk fotoğraftaki kızın soldaki doğal hali güzel, diğerleri oldukça itici geldi bana.:angel:

tolgatt

🌱Yeni Üye🌱
Böyle bi konu üzerinde bir söz okumuştum ve kesinlikle katılıyorum.
YIKAMADAN ALMAYIN!!! :)

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence kadının en güzeli doğalı :) ne o iki ton boya ellerinde yüzlerinde :) valla kendilerini berbat ediyolar o boyaları cilaları kullanarak :)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence bu durumu şöyle özetleyebiliriz;
"Çirkin kadın yoktur; az vodka vardır" :giggle: :D

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence bu durumu şöyle özetleyebiliriz;
"Çirkin kadın yoktur; az vodka vardır" :giggle: :D

evet güzel bir rus atasözü :)

ne bıvaet nekrasivıh jenşin, bıvaet malo vodki :):):)):)

çirkin kadın vardır midesiz erkek çoktur votkanın suçu yoktur :):)

teodor11

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çirkin kadın yoktur, az blur'suz hatun vardır.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
dün bi arkadaşımın iletisinde yazıyodu. Çirkin kızlarla evlenmeyin bırakın soyları kurusun diye :giggle:

kadın hep güzel olmak durumundadır, bir dekordur, güzel bir ham maddesi vardır :)
ve güzelliği her alanda hep kullanılmıştır..

tarih boyunca bu böyledir ama şu tarafı da unutulmamalıdır ki güzel insanın hayatta işi hep kolaydır, zorluklar karşısında yardımcısı çoktur, bu yüzden sorun çözme yolları daha bi farklıdır. Akılları daha başka çalışır ve hayat içinde çok fazla kullanmaya ihtiyaçları yoktur. E kullanılmayan birşeyde zamanla körelebilir :)

kısaca kadınların "güzelliğimin on para etmemesi gerektiğini biliyorum, aklımla, zekamla varolmaya çalışacağım" dedikleri noktada yavaş yavaş katışıksız güzellikler prim yapmaya başlayacaktır.

ayrıca çok yakışıklı erkekler içinde bu söylediklerim geçerlidir. ne zaman öyle birini görsek ağzını açtığı anda tüm çekiciliği kaybolur, o yakışıklılık sıradanlaşır..

Güzel bir insan olarak, biz güzelliğe yaklaşımımızı değiştirmedikçe, aklımızla tercih edileceğimiz yerlerde ve konumlarda bulunmadıkça, bu özelliğimizi kendi lehimize kullandıkça çirkinler maalesef hep bıçak altına yatma ihtiyacı duyacaklar..

kısaca aslında önce biz güzeller değişmeliyiz.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
dün bi arkadaşımın iletisinde yazıyodu. Çirkin kızlarla evlenmeyin bırakın soyları kurusun diye :giggle:

kadın hep güzel olmak durumundadır, bir dekordur, güzel bir ham maddesi vardır :)
ve güzelliği her alanda hep kullanılmıştır..

tarih boyunca bu böyledir ama şu tarafı da unutulmamalıdır ki güzel insanın hayatta işi hep kolaydır, zorluklar karşısında yardımcısı çoktur, bu yüzden sorun çözme yolları daha bi farklıdır. Akılları daha başka çalışır ve hayat içinde çok fazla kullanmaya ihtiyaçları yoktur. E kullanılmayan birşeyde zamanla körelebilir :)

kısaca kadınların "güzelliğimin on para etmemesi gerektiğini biliyorum, aklımla, zekamla varolmaya çalışacağım" dedikleri noktada yavaş yavaş katışıksız güzellikler prim yapmaya başlayacaktır.

ayrıca çok yakışıklı erkekler içinde bu söylediklerim geçerlidir. ne zaman öyle birini görsek ağzını açtığı anda tüm çekiciliği kaybolur, o yakışıklılık sıradanlaşır..

Güzel bir insan olarak, biz güzelliğe yaklaşımımızı değiştirmedikçe, aklımızla tercih edileceğimiz yerlerde ve konumlarda bulunmadıkça, bu özelliğimizi kendi lehimize kullandıkça çirkinler maalesef hep bıçak altına yatma ihtiyacı duyacaklar..

kısaca aslında önce biz güzeller değişmeliyiz.

Arkadaşınızın mesajını bende okumuştum.Ve cevap vermek zorunda hissetmiştim kendimi.Aynı cevabı tekrarlıyorum.

Güzellik veya çirkinlik hizafi bir kavramdır.Gönül kimi severse güzel odur.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşınızın mesajını bende okumuştum.Ve cevap vermek zorunda hissetmiştim kendimi.Aynı cevabı tekrarlıyorum.

Güzellik veya çirkinlik hizafi bir kavramdır.Gönül kimi severse güzel odur.

dünya genelinde kabul edilen bazı altın oranlar, estetik ölçüler vardır, bunlara uyan kişilere güzel sıfatı yapıştırılır. bundan yola çıkarak, herkesin güzel sayabildiği kişiler için yazmıştım. yoksa elbette gönül kimi severse güzel odur.

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
yuh artık :D bunlar ne böyleee :D :D
önceki halleri bişeye benzemiyo bakımla da bu kadar güzelleşeceklerini sanmıyorum..
gözünü sevdiğimin photoshop u sen nelere kadirsin :D

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya babacım bunları eski hallerinden yeni hallerine dönüştürmek pc siz yıllar alır
yada 2. resimler aynı kişler değil zaten 1. resim çok farklı

meltem77

🏅Acemi Tasarımcı🏅
estetik var işin içinde malesef tek bakımla olmuyo demekki:D

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
hiçbir kadın, çirkin çıkacağını bile bile poz vermez
belliki, bakımsız hallerinide ellerinden geldiğince bozmuşlar

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
böyle bi bakıma çin prensesi olurum heralde resimdekiler bile sonradan çok hoş olmuş :D

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
öyle zaten. ayrıca bir yerde okumuştum konu hakkında bir kitap var idi sanırım, çok hoşuma gitmişti söylenenler ve çocukluğumdan beri aklımda "bir fön makinesi bir kadının hayatını değiştirebilir" diyordu yanılmıyorsam. ki bu doğru.