Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kutlu doğum afiş

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
kutludogumqg0.jpg

kutlu doğumla alakalı olan bi çalışma yapmak istedim.mekanı,tarihi kendim uydurdum. ama eksikleri var büyük ihtimal
nasıl sizce? yorumlarınızı bekliyorum

Benzer konular

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
kardeşim kutlu doğum ile ilgili afiş yapıosun kullandığın fontlara bak biraz daha ciddi çalışmanı tavsiye ediyorum özellikle böyle konularda parti afişine benzemiş bu kusura bakma ama özellikle bu konuya hassasım o sebepten yorumum sana biraz ağır gelebilir.

EdaLım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede fontlar hiç olmamış onun haricinde güzel görünüyor

emredlgr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"Alemlere Rahmet" ve "Onu anlamaya varmısın" kısımlarının fontlarını ciddi yaparsan süper olur. Peygamber efendimiz'in isminin yazılı oldugu font güzel

freedeath07

🌱Yeni Üye🌱
bence slogan güsel ama font hiç de ii deil bu benim şahsi görüşümdür keşke düz karakter kullansa idin :S

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
font konusuna katılıyorum ama çalışma hoş olmuş

GRAFF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Font kullanımın yanlış düz bi font ile az bırazda tıpografı ıle caısmayı daha cıddı hale getırebılırısn (sadece bı onerı)

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
işle alakası yok....

çalışma güzel ama kullandığın font işle alakası yok....

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
kutludogum2fe2.jpg

üçünü de aynı font yaptım bu kez
yorumlar için çok teşekkür ediyorum:)
saygılar...

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Transparan yaptığın kare gülün üstüne çıkmış altına al. Merkezinde ayrı olmaz. Saat : 15.00 yaz 2008-Salı tireyi kaldıra bilirsin. Gülün decupe yaparken feather biraz daha fazla ver. Varmısın ? cümleden kopmuş gibi.

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
;120514' Alıntı:
Transparan yaptığın kare gülün üstüne çıkmış altına al. Merkezinde ayrı olmaz. Saat : 15.00 yaz 2008-Salı tireyi kaldıra bilirsin. Gülün decupe yaparken feather biraz daha fazla ver. Varmısın ? cümleden kopmuş gibi.

teşekkür ederim. dediklerini uyguladım.
kolaylıklar diliyorum

winnertr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet font seçimi yanlış olmuş tasarım iyi diyebilirim.

Th£_G@RD!Y@N

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlk Resim İçin Diyeceğim BirŞey Yok Arkadaslar Benim Yerime Söylemiş Bi Konu Hakkında Fazla Vurgu Yapmayı Sevmem ama İkinci Yapmış Olduğun Afişte Daha Ciddi Fontlar Seçmişsin Herşeyden Öte Güzel Bi Çalışma Yüreğine Sağlık

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Font konusunda söylenenler söylenmiş..Eklemek istediğim şu: Sen biraz estetik bir font tercih etmek gayretiyle baştan acayip fontlar kullanmışsın.Kullandığın fontlarla ilgili sorun onların düz olmaması değildi ama...karakter olarak biraz korku, anarşi , belirsizlik içeren fontlar olmasıydı.Gene düz fontlar kullanma ama uygun fontlar kullan...belirgin hatlı, köşeli ve dik değil yumuşak ve dairevi eğimli
"güzel" fontları dene..
Efendimiz -aleyhissalatü vesselam- ın ismini yazdığın font iyi olmuş mesela...
Sol köşedeki transparan alanı gülün altına veya üstüne koyman bence önemli değil..Kalabilir.
"Var mısın" daki gibi yazıların etrafına farklı borderlar zeminler uygulama..o border (çerçeve) vs. süslemeleri olduğu gibi sayfa kenarına arkasına vs. uygula uygulayacaksan..
Başarılar.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşların dediklerine katılıyorum ayrıca sağ alt köşede kullandığın desen çok yalnız kalmış gibi görünüyor.Birde O' nu yazdıktan sonra O dan sonra (sav) yazarsan çalışman daha bütünsel olacaktır :)

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim yorumlarınız için. bütün önerilerinizi hayata geçiriyorum.

saygılar...