Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ankarada Grafİker Araniyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dipnot

🌱Yeni Üye🌱
Ankarada Grafİker Ariyoruz... Fulltime ÇaliŞacak Elemanlar Pm Atabİlİr...

melsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba

merhaba 1969 doğumlu düz lise mezunu, freehand, corell, photoshop, indesign , biliyorum. küçük bir matbaada 5 ay kadar bir deneyimim olup kendimi geliştirmek istiyorum. çalışma saatleri konusunda uyumluyum. kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum. ilgilenireniz görüşebiliriz. grafikerlik eğitimim yoktur ama öğrenme konusunda hırslı birisiyim.

dipnot

🌱Yeni Üye🌱
Ankarada Deneyİmlİ Grafİker Ariyoruz...

Ankarada Bulunan Ofİsİmİz İÇİn
Dergİ, Kİtap, Katalog, AfİŞ, BroŞÜr, Logo, Kurumsal Kİmlİk
Konularinda ÇaliŞacak
Deneyİmlİ Grafİker Ariyoruz...

İlgİlenen ArkadaŞlar Özel Mesajla Bİze UlaŞabİlİr...

dipnot

🌱Yeni Üye🌱
Ankarada Deneyİmlİ Grafİker Ariyoruz!!!

Ankarada Ofİste ÇaliŞacak, Dergİ-kİtap-katalog-afİŞ-broŞÜr-kurumsal Kİmlİk Konularinda ÇaliŞacak Deneyİmlİ Grafİker Ariyoruz...

İlgİlenen ArkadaŞlar E-posta Veya Özel Mesaj Yoluyla Bİze UlaŞabİlİrler...

rejmayn

🌱Yeni Üye🌱
merhaba 1984 doğumluyum aof kamu yönetimi 1.sınıf okuorum freehand, corell, photoshop,Quarkxpress biliorum kendimi geliştirebileceğim bi yer arıorum.grafikerlik eğitimim yok ama bu işi öğrenmek istiyorum.

bluecrab

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba erciyes üniversitesi m.y.o (grafik bölümü) mezunuyum. Kendimi yetiştirebileceğim bir iş arıyorum size faydalı olacağımı düşünüyorum.

CraCkPoT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dipnot bulabildinizmi bir çalışma arkadaşı ?

revisual

🌱Yeni Üye🌱
Emre AKTAŞ, 85 Ankara doğumluyum, Lise mezunuyum, 2 yıl kardandam basın yayın, 2 yıl polo reklam olmak üzere grafik tasarım alanında 4 yıllık tecrübem vardır. Askerlik engelim bulunmamaktadır. ****************************

Moderatör tarafında düzenlendi:

naclug

🌱Yeni Üye🌱
açık öğretim üniversitesinde okuyorum.3,sın.öğrencisiyim.fotoğrafçıda çalışıyorum.11 yıllık deneyimim var.photoshop biliyorum.grafikerlikte çalışmadım ama çabuk uyum sağlar ve öğrenirim.tşk

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
5 yıldır grafikerlik yapıyorum ankarada yaşıyorum gazi üniversitesi güzel sanatlar fakültesi görsel iletişim tasarım bölümün de okuyorum 1 sınıf bitti. 9 ay boyunca art tanıtım reklamcılıkda öğrenme amaçlı çalıştım 4 yıl kadarda dershanelerin ve çeşitli kurumların reklam işlerini ve kurumsal kimliklerini yaptım. babam matbaacı olduğu için baskı montajdan da anlıyorum. esmatbaacılık...

zhr

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızla ilgileniyorum.
cv mi gönderebilmem veya görüşme yapabilmem için iletişim bilgisi özelden gönderirseniz sevinirim.

dipnot

🌱Yeni Üye🌱
ilanımız hala günceldir.... ankaradan devamlı calısacaki dergi tasarım ve grafik yapabilecek arkadaslar mesaj atabilirler...

bernagrf

🌱Yeni Üye🌱
mehaba ben gazi ünivesitesi grafik tasarım mezunuyum.photoshop, freehand, corel,indesing programları bilmekteyim.Sadece 4 aylık bir ajans tecrübem var . Ankara da ikamet etmekteyim. Kendimi yetiştirmek istiyorum.

zekice79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.zekice.cjb.net
Merhabalar;

Ankara'nın Mamak semtinde ikamet ediyorum. Ankara'nın her yerine tek vasıta ile ulaşabilirim. 28 yaşındayım. 8 yıllık ajans ve yayınevi deneyimim var. Daha önce katalog, broşür, kartvizit hazırladım. Şu yayında olmayan ama 2005 yılında Mahalli İdareler gazetesinin hazırlanmasında 6 ay süreyle çaıştım. Web konusunda bilgim var. Ayrıca yayınevinde çalıştığım süre içerisinde ÖSS ve OKS kitapları hazırladım dersaneler için...

Kullandığım Programlar:

Photoshop, CorelDraw (iyi derece) Quark, Freehand, Flash Dreamweaver, Ms Office programları ayrıca 10 parmak F klavye çok seri

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ankarada Ofİste ÇaliŞacak, Dergİ-kİtap-katalog-afİŞ-broŞÜr-kurumsal Kİmlİk Konularinda ÇaliŞacak Deneyİmlİ Grafİker Ariyoruz...

İlgİlenen ArkadaŞlar E-posta Veya Özel Mesaj Yoluyla Bİze UlaŞabİlİrler...

ankarada ikamet ediyorum 5 yıllık iş tecrübem var şu anki çalıştığım şirketin ücret politikasından memnun olmadığım için iş değişikliği düşünüyorum
photoshopcs(9 yıl),corelx4(5yıl) kullanıyorum
Quarkxpress ve freehand biliyorum fakat çalıştığım şirketlerde gerekmediği için kullanmadım
animasyon programı öğreniyorum şimdilik amatör olarak...

olumlu yada olumsuz özelime mesaj atarsanız sevinirim...

muge imir

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba..
yaklaşık 8 yıldır sektörde çalışıyorum, programlar, tasarım, baskı sonrasında herhangi bir sıkıntım yok...

Ayrıca lise ve üniversitede grafik tasarım mezunuyum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ted_desing

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba şu anda bir reklam ajansında çalısıyorum ama ayrılmak istedigimi söyledim.
Daha cok Açık Hava reklamcılığında deneyimliyim Araç kaplama, folyo Uygulama, Corel Draw, Photoshop, Dijital baskı konusunda tecrübeliyim. Matbaa ortamında çalışmadım. İlgilenirseniz Mesaj atabilirsiniz.

dipnot

🌱Yeni Üye🌱
GEREKLİ ELEMAN BULUNMUŞTUR. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER...
(başlık konusu kapanmıştır. konuyu nasıl silecegimi bilemediğim için silemiyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...