Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fenmatya Soru Kitapçığı

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
İstanbul Anafen Okulları
''FENMATYA''
1. Fen ve Matematik Yarışması 5,6,7. Sınıflar Soru Kitapçığı

5siniflarsoruktapiimi6.jpg

6siniflarsoruktapiijy9.jpg

7siniflarsoruktapiizs1.jpg

herrrosss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süper olmuş eline sağlık:) Pembeyi tercih ederim ama muhtemelen turuncuyu beğenecekler.

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aslında senin daha önceki işlerindeki çizgilerini taşıyan bir çalışma genel olarak güzelde ama rahatsız edici birşey var ki oda sade gibi görünmesine rağmen çok karışık duruyor gibi geldi bana arkadaşım. Sağ üst köşedeki yazı ve sağ alttaki logo çok güzel oturmuş. Ama çerçeveler, elma, elmanın arkasındaki sayılar, şekiller... Senin çalışmalarnı hayranlıkla izleyen bir meslektaşın olarak bunları belirtmek istedim.

Saygılar

anka

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.karagraf.com
Kusursuz bir çalışma elinize sağlık.

Sadece acaba "mat" ve "ya" farklı font olsalar daha mı iyi olurdu diye içimden geçti..

komsukizi105

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence de çok hoş ilk bakışta turuncu ii geliyo ama ben en alttaki derim ve onu asker yeşili ama parlak sarısı %100 olan bi yeşil olarak gördüm birden ve bu soru kitapçığı başlığının üstündeki turuncu hoş olur...

Ama yine de süper

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
süper olmuş eline sağlık:) Pembeyi tercih ederim ama muhtemelen turuncuyu beğenecekler.
Teşekkür ederim...
Arkadaşlar bu üç tasarımda basıldı ve 5. 6. ve 7. sınıflar soru kitapçığı kapağı olarak kullanıldı.

Aslında senin daha önceki işlerindeki çizgilerini taşıyan bir çalışma genel olarak güzelde ama rahatsız edici birşey var ki oda sade gibi görünmesine rağmen çok karışık duruyor gibi geldi bana arkadaşım. Sağ üst köşedeki yazı ve sağ alttaki logo çok güzel oturmuş. Ama çerçeveler, elma, elmanın arkasındaki sayılar, şekiller... Senin çalışmalarnı hayranlıkla izleyen bir meslektaşın olarak bunları belirtmek istedim.

Saygılar
Teşekkür ederim...
pacp10 Anafen Okullarının genel kurumsallığa bağlı kalarak yaptım tasarımları, Bu organizasyonda ilk tasarım afişti, afişte 3 farklı tasarım sonunda seçilenin çizgilerinde diğer tasarımları yaptım.

Kusursuz bir çalışma elinize sağlık.

Sadece acaba "mat" ve "ya" farklı font olsalar daha mı iyi olurdu diye içimden geçti..
Teşekkür ederim...
:) FenMatya'nın logosu...

7 güzel olmuş..
Teşekkür ederim...

çok güzel olmuslar emegıne saglık
Teşekkür ederim...

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarım açısından hoş bir çalışma tebrik ederim, ama 2. ve 3. de renk le oyynama yerine çalışma mizampajı üzerinde uğraşsan değişik ürünler çıkacanı tamin ediyorum.

emeğe saygı / başarılar...

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence de çok hoş ilk bakışta turuncu ii geliyo ama ben en alttaki derim ve onu asker yeşili ama parlak sarısı %100 olan bi yeşil olarak gördüm birden ve bu soru kitapçığı başlığının üstündeki turuncu hoş olur...

Ama yine de süper

Teşekkür ederim...
Bu üç çalışmada basıldı arkadaşlar... :)

tasarım açısından hoş bir çalışma tebrik ederim, ama 2. ve 3. de renk le oyynama yerine çalışma mizampajı üzerinde uğraşsan değişik ürünler çıkacanı tamin ediyorum.

emeğe saygı / başarılar...
Teşekkür ederim...
Bu üç çalışmada basıldı arkadaşlar... :)
Ama sanırım kimse açıklamaları dikkatli okumuyor.