Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yaptıgım Konser Afişleri

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende okulun birine site yaptım url yi kimseye vermiyom referanslarım arasında da göstermiyom ki profesyonel çalışıyouz diye adımızı söylüyoruz eğer müdürün göz sevkine güvenmeyip te yapsaydım güzel olcaktı ki bi sitede gökkuşağı gibi renkler kullanırsam neresi kurumsal olur ki ? :D simetri isteyen müdür bide 205*105 pixel resimler arasına 150*150 pixel resim yükletti eee bizim mesleğimiz bu müşteri ne isterse oo..

Loody35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ee Yani abi bende öyle diyorum :S piyasadaki bana gelen rap tarzı istedi :S o tarz şeyler gösterdim okey çekti yaptım durum budur.. tmam hatalarım wardır ama tarz bu xD çok begenmeyen arkadaşın tarzı degildir :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tarz olarak benimde alakam olmayan bir müzik tarzı ama şunu sölemeliyim 3 numara amaca hitap etmiş..tebril ederim..bazıları tipogrfiden ne anlar bilmem ama bence iyi kullanmışsın..hazır fontlarmı yoksa senmi uğraştın bilmek isterim..

dreamy_

🌱Yeni Üye🌱
meraba öncelikle tebrikler o çılgın gençliğe hitap eden emek verilen bir çalışma olmuş...yalnız grafikerler için böyleçalışmalar karmaşık gelebilir...(ankara kızılay meydanında dolaşırsanız caddenin duvarlarında bunlardan bir ton bulabilirsiniz) öncelikle şunu söylemem gerekirki grafikerler haklı diyebilirim...çünkü bir karmaşıklık var... afişlere bakan kişi nerey ebakacağını şaşırmasın...afiş background ve öndeki fontlardan ibaret olmasın...ve afişi kalabalıklaştırmak gibi bi amacımız olmasın...sade olsun herkes bi kere de görsün...mekanı bilmeyenler için bekçi falan beklemesin mesela(kesin organizatörün işidir) ne biliyim daha mantıklı çözüm bulunsun...organizatörler zeki insanlar olsunlar...o bekçiyi nasıl tanıyacaz biz yakasına kırmızı gül mü takıp bekleyecek ya yanlış bi adama gidip sorarsak rezil olma ihtimalimiz nedir...

kısacası daha sadeye kaçılması, yazıların minumuma indirilmesi....sadece rap dünyasında tanınır kişilerin isimlerinin afişe yazılması (orda çalışan garsonların da afişe isimlerinin yazılmasına gerek yok)
daha iyi çalışmalar dilerim...

BuDa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba İzmir'de 50 * 70 ebadında bi harita baskısını yaptıracagım bir matbaa arıyorum harita akerdion kırım olacak bu konuda yardımcı olursanız sevinirim . Bülent Danışman 0 537 468 45 60

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok göz alıyo yazılar hiç anlaşılmıyo daha farklı şeyler denemeni tavsiye ederim iyi çalışmalar.

Loody35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
meraba öncelikle tebrikler o çılgın gençliğe hitap eden emek verilen bir çalışma olmuş...yalnız grafikerler için böyleçalışmalar karmaşık gelebilir...(ankara kızılay meydanında dolaşırsanız caddenin duvarlarında bunlardan bir ton bulabilirsiniz) öncelikle şunu söylemem gerekirki grafikerler haklı diyebilirim...çünkü bir karmaşıklık var... afişlere bakan kişi nerey ebakacağını şaşırmasın...afiş background ve öndeki fontlardan ibaret olmasın...ve afişi kalabalıklaştırmak gibi bi amacımız olmasın...sade olsun herkes bi kere de görsün...mekanı bilmeyenler için bekçi falan beklemesin mesela(kesin organizatörün işidir) ne biliyim daha mantıklı çözüm bulunsun...organizatörler zeki insanlar olsunlar...o bekçiyi nasıl tanıyacaz biz yakasına kırmızı gül mü takıp bekleyecek ya yanlış bi adama gidip sorarsak rezil olma ihtimalimiz nedir...

kısacası daha sadeye kaçılması, yazıların minumuma indirilmesi....sadece rap dünyasında tanınır kişilerin isimlerinin afişe yazılması (orda çalışan garsonların da afişe isimlerinin yazılmasına gerek yok)
daha iyi çalışmalar dilerim...

KEsinlikle haklısınız dikkate alıcagım :) teşekkürler

AlpaslanCelik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blogalp.com
rap karmaşına karmaşık afiş. 1. tasarımda düşük boyutlu resimlerden kesme yapmak yerine daha vectorel çizimlerden faydalanıp istediğin boyuta çıkardığında görüntü bozukluğunu yaşamamış olabilirdin. daha modern renkler konusunda ilgili olman gerek 3. afişte olduğu gibi ana değil ara renkler canlı gözde patlama yapan dikkat uyandıran renkler.Bayan tabiriyle şeker erkek tabiriyle şekil renkler:D

Loody35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eyw abi saol :D haklısın bence de :D:D

burcubalaban

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok karışık görünüyorlar. Bu nedenle yazılar net okunmuyor. ve 3 çalışmanın arasında fark yok

bluxdesigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bluxdesigner.com
merhaba loody35 ben blux designer mutlak çalışmalarımı underground çevresinde ve taksim etrafında görmüşsündür ve rap afişlerinin hepsi böyle diye birşey kesinlikle söz konusu değil evet mc(sanatçılar) kalabalık olduğundan çok yer kullanılan çalışmalar ama sade vector çizgilerle hoş çalışmalarda çıkarılabiliyor.efeckt ve brushlarda biraz abarmışsın gölgelere biraz daha dikkat edersen gerçekten.tek amacımız rap camiasındaki grafik çöplüğüne bi son vermek.;

uzun zamandır çalışma yapmıyorum kişisel işlerimden dolayı en son yaptığım ki arası baya oldu bi flyer çalışmasını eklemek istiyorum izninizle sade ve vektorel çizgilerle hoş çalışmalarda çıkabiliyor.

istanbulbyblux.jpg

poloshki

🌱Yeni Üye🌱
yaA kanka afİşLér on numara amA benım iSmimde vaR :s

cypqo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Afişten çok yemek menülerine benzemiş, daha çok çalışmalısın. çok karmaşık olmuş, tipografilerde zayıf. Güzel örnekler bulup incelemeni tavsiye ederim.

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
bu posterlerı canlı canlı gormek ısterdım bu yogunlukla kımse okumak ıcın bakmaz dıyorum ama emek var ellerıne saglık

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Afiş kavramını yeniden ele alıp değerlendirmelisin sanırım. Gözü o kadar yoruyor ki çalışmalar, insan bakmaya bile üşeniyor bırakın okumayı.

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
fena durmuyor ama göz yoruyor yazıları görünce direkt olarak okumaktan vazgeçtim ben şahsen