Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

erkek arkadaşıma nasıl bir süpriz yapmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.
Erkek arkadaşımın doğum günü için farklı bir kutlama yapmak istiyorum.Ama ne yapmam gerektiğine karar veremiyorum.aklımda bir iki fikir var ama sizin önerilerinize de ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkür ederim....:angel::angel::angel:

Benzer konular

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkaaşlık sitesi gibi oldu burası kimi kız arkadaşınakimi erkek arkadaşına :)

güzel genede tatlı heyecanlar ..

süprizden kastın nasıl bir hediyemi yoksa ona süpriz bir partimi .?

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben karışmıyom abi... sonra ayrılıyorlar...

sdtr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
boşver şımartma :))

bulut7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi afiş yap duvarına assın:D
en sevdiği sanatçının afişini yapmıştım ben sevgilime doğum gününde... Sevinçten çılgına dönmüştü:D

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
ya lutfen ben ciddiyim.yardımcı olun azcık.

bi afiş yap duvarına assın:D
en sevdiği sanatçının afişini yapmıştım ben sevgilime doğum gününde... Sevinçten çılgına dönmüştü:D

ben onu yaptım.ne afişler yaptım 2 sene boyunca.değişik birşeyler olsun artık

Moderatör tarafında düzenlendi:

bulut7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
BEn gayet ciddiyim... yap bi afiş bence... şahsen çok hoşuma giderdi benim. Bİ erkek olarak

Buldum unutabilirsin mesela doğum gününü ...Bu büyük bi sürpriz olur bence:.. Yada unutmuş gibi yap:D

tüh flood da yaptık:(

Moderatör tarafında düzenlendi:

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Malzemeler...
Bir Tekne...
Bir pankart..
Haliç manzaralı Piyerloti...

Haliç tarafında tekneler var... Bir tekne sahibiyle anlaşıyorsun (en son 50 kağıt istemişlerdi)... Sonra bir pankart yaptırıyorsun... ve pankarta yazdırıyorsun "VAKKAS, GÜLLÜ SENİ ÇOK SEVİYOR" diye... yada isminiz ne ise artık, yada yazdırmak istediğin özel birşeyi... Kurban'ı Teleferikle Piyerlotiye çıkarıyorsun, orda bi tane türk kahvesi ısmarlıyorsun (fincanı 5 ytl)... O esnada çaktırmadan önceden tekneciyle anlaştığın gibi telefonunu bir kere çaldırıp kapatıyorsun... Yaklaşık 5 dakika sonra Kırmızı bir pankart üzerinde Sarı yazılı bi tekne geçiyor... Sende Kurban'a diyorsun ki "aaa vakkas ne güzel tekne demiiii ayyy"... Gerisi vakkasa kalmış artık..

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
5 duyu organına hitaben birşeyler hazırlayabilrisin.

Görme.. İçin (Video, resim, vs..)
Duyma.. ( En sevdiği şarkı.. )
koklama.. ( Senin en sevdiği kokun..)
hissetme... ( Daha önceden giydiğin kazağın veya teninle alakalı bir nesne.. )
Tat alma... ( ben olsam Çikolata düşünürdüm.. sana kalmış bu.. )

Tabi bunların hepsi tek bir paket Halinde verilmek kaydıyla..
Erkek ve kız arkadaşlara uygulanabilecek bir durumdur..

korhanya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
unutmuş gibi yap çok süpriz olur
hemde pratik
hemde masrafsız.

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
erkek arkadaşına yaptığın posterler sevdiği sanatçının posterleri miydi?? hiç kendi posterini yapmayı denedin mi peki?? kendi fotoğrafını çıktı alıp erkek arkadaşına hediye et bence :) tabi yapmadıysan...

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Eğer öyle bir imkanın varsa bir wallpaper hazırla üstünde doğum günü pastası olan kenarınada seni seviyorum yaz ama hoş olsun afiş gibi yaparsan bir değeri olmaz.Sevgilinin bir arkadaşından rica ederek bu çalışmayı bilgisarının arkaplanı yapmasını söyle.Fakat doğum günününü başka bir ortamda kutlayın.Sevgilin partinin olduğu yere gelince arkadaşıda onun bilgisarının arkaplanını değiştirsin.Küçük bir hediye ver.Sevgilin ilk bilgisayarı açtığında duyacağı mutluluk paha biçilemez olacak.

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
Malzemeler...
Bir Tekne...
Bir pankart..

Haliç tarafında tekneler var... Bir tekne sahibiyle anlaşıyorsun (en son 50 kağıt istemişlerdi)... Sonra bir pankart yaptırıyorsun... ve pankarta yazdırıyorsun "VAKKAS, GÜLLÜ SENİ ÇOK SEVİYOR" diye... yada isminiz ne ise artık, yada yazdırmak istediğin özel birşeyi... Kurban'ı Teleferikle Piyerlotiye çıkarıyorsun, orda bi tane türk kahvesi ısmarlıyorsun (fincanı 5 ytl)... O esnada çaktırmadan önceden tekneciyle anlaştığın gibi telefonunu bir kere çaldırıp kapatıyorsun... Yaklaşık 5 dakika sonra Kırmızı bir pankart üzerinde Sarı yazılı bi tekne geçiyor... Sende Kurban'a diyorsun ki "aaa vakkas ne güzel tekne demiiii ayyy"... Gerisi vakkasa kalmış artık..

senin fikrin süpermiş ya fikre bak

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Malzemeler...
Bir Tekne...
Bir pankart..

On numara olur...

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
bayan kısmının yapacağı en ufak birsey erkek için yeterli bence :)
erkek olarak bunu söylerim :D
küçük bi pasta kola biraz cerez ve ikiniz :D bi geceliğine dağ evine gidin kimse olmasın ikiniz kutlayın sessiz sakin :)

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
Malzemeler...
Bir Tekne...
Bir pankart..

Tamam Bunu Mutlaka Deneyeceğim.Kararım budur..Çok sağol arkadaşım.Çok Çok Çok...

5 duyu organına hitaben birşeyler hazırlayabilrisin.

Görme.. İçin (Video, resim, vs..)
Duyma.. ( En sevdiği şarkı.. )
koklama.. ( Senin en sevdiği kokun..)
hissetme... ( Daha önceden giydiğin kazağın veya teninle alakalı bir nesne.. )
Tat alma... ( ben olsam Çikolata düşünürdüm.. sana kalmış bu.. )

Tabi bunların hepsi tek bir paket Halinde verilmek kaydıyla..
Erkek ve kız arkadaşlara uygulanabilecek bir durumdur..

Bu da çok güzel...

erkek arkadaşına yaptığın posterler sevdiği sanatçının posterleri miydi?? hiç kendi posterini yapmayı denedin mi peki?? kendi fotoğrafını çıktı alıp erkek arkadaşına hediye et bence :) tabi yapmadıysan...

Bunu yaptım...

Eğer öyle bir imkanın varsa bir wallpaper hazırla üstünde doğum günü pastası olan kenarınada seni seviyorum yaz ama hoş olsun afiş gibi yaparsan bir değeri olmaz.Sevgilinin bir arkadaşından rica ederek bu çalışmayı bilgisarının arkaplanı yapmasını söyle.Fakat doğum günününü başka bir ortamda kutlayın.Sevgilin partinin olduğu yere gelince arkadaşıda onun bilgisarının arkaplanını değiştirsin.Küçük bir hediye ver.Sevgilin ilk bilgisayarı açtığında duyacağı mutluluk paha biçilemez olacak.

Bunu da yaptım..

Arkadaşlar siz çok iyisiniz.Hepinize çok teşekkür ederimm.Eğer önerisi olan varsa yine yazabilir.Tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
yapmadığın bir şeyde kalmamış.. nası tasarımcısın yha, biraz üretken ol, fikirlerini kendin üret!! :D bize fikir danışmamış olursun, bizim de beyin hücrelerimiz daha az çalışır :p

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
mitokondrimiz tükendi:D:D:D

ben olsam evinin onüne güller ismini yazarım biraz arabesk ama genelde erkekler yapar bole seyleri bir kız olarak yaparsan hem ilgii ceker hemde erkek arkadasının hoşuna gidebilir :wink:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...