Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

erkek arkadaşıma nasıl bir süpriz yapmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Malzemeler...
Bir Tekne...
Bir pankart..
Haliç manzaralı Piyerloti...

Haliç tarafında tekneler var... Bir tekne sahibiyle anlaşıyorsun (en son 50 kağıt istemişlerdi)... Sonra bir pankart yaptırıyorsun... ve pankarta yazdırıyorsun "VAKKAS, GÜLLÜ SENİ ÇOK SEVİYOR" diye... yada isminiz ne ise artık, yada yazdırmak istediğin özel birşeyi... Kurban'ı Teleferikle Piyerlotiye çıkarıyorsun, orda bi tane türk kahvesi ısmarlıyorsun (fincanı 5 ytl)... O esnada çaktırmadan önceden tekneciyle anlaştığın gibi telefonunu bir kere çaldırıp kapatıyorsun... Yaklaşık 5 dakika sonra Kırmızı bir pankart üzerinde Sarı yazılı bi tekne geçiyor... Sende Kurban'a diyorsun ki "aaa vakkas ne güzel tekne demiiii ayyy"... Gerisi vakkasa kalmış artık..

güzel ve yaratıcı aynı zamanda etkileyici :D

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
mitokondrimiz tükendi:D:D:D

ben olsam evinin onüne güller ismini yazarım biraz arabesk ama genelde erkekler yapar bole seyleri bir kız olarak yaparsan hem ilgii ceker hemde erkek arkadasının hoşuna gidebilir :wink:

ben bunu karsısındaki evin balkonuna papatyalarla yazdım.gecen sene yapmıstım ben bunu . :)

grafik_err

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya grafiker sitesindeyizallah askınaa başka sorumu yokk yap bişi işte
halla halla....

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Sustum Designgrafiker :D:D:D yorum yapmıyroum:D

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla doğum günleriyle pek aram iyi değildir ama şahsen bana aman aman doğum günü kutlamaları yapılsa yapmacık gelir huy meselesi.. ben sevgilimin doğum gününde hiçbirşey yapmazdım ama ertesi günü onu alır sıradan birgün geçirircesine dolaştırır sonrada bir sokağa bütün arkilerini toplar onuda o sokağa götürürdüm aniden bağrışmalar müzik sesleri felan süper heyecan :D bunu yapmış olamazsın herhalde şimdi ürettim :) hoş olurr yaa

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
yaptımm......

kavga ettiiğimiz bi günde ayrılığın eşiğine gelmiştik.Suç benimdi.Ayrılamazdım da
sonra ben onun arkadaşlarını ayarlayıp taksimdeki bi ara sokakta yerlerini aldılar.ellerinde bağlamalar gitarlar.
gözlerini baglattım. götürdüm oraya.geldiğinde yeri anlamadı turkuler calınca kaset sandı.
türküler söylenince dayanamadı gözlerini açtı.
ben tam karşısındaydım :/

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence sen hiçbir şey yapma :D

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
ozaman onu boğaz köprüsüne götür orda bir masa 2 sandalye olsun ve canlı müzik :D canlı derken ellerinde sazlar felan adamlar :D bunuda yaptım dersenn :mad: :D

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
neden ki?
sebep

ozaman onu boğaz köprüsüne götür orda bir masa 2 sandalye olsun ve canlı müzik :D canlı derken ellerinde sazlar felan adamlar :D bunuda yaptım dersenn :mad: :D

aaa bak bu da güzel fikir bir ara bunuda denerim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede sen hiçbişey yapma ona farklı gelir :)

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟

ama ama bak benim aklıma yeni bir fikir daha geldi :D normalde adaya giden vapurlardan birini kirala arkileriyle birlikte sonra onu adaya götürcekmiş gibi yada avrupa yakasına geçcekmişsiniz gibi götür ve kutlama denizin ortasında başlasın :D ama başka insanlarda olucak yolcular yani sonra yolcuları indirirsiniz :D

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
neden onermeniz gereken baska seyler de vardır.mesela sen erkek olsaydın ne gibi bir dooğum günü isterdin.Hayal et....:angel:

ben zaten erkegim :D:D işin gözü erkekler her zman kıs arkdsalarının yaptıkları jestlerle mutlu olurlar yani orjinallik yada farklı bir sey arama bence konu mutlu etmekse erkek arkdasını yanagına konduracagın bir buse bile kafi bence :wink:

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben zaten erkegim :D:D işin gözü erkekler her zman kıs arkdsalarının yaptıkları jestlerle mutlu olurlar yani orjinallik yada farklı bir sey arama bence konu mutlu etmekse erkek arkdasını yanagına konduracagın bir buse bile kafi bence :wink:

katılıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...