Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Emlak Broşür Çalışması

arock06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba, corel drawda yaptığım emlak ve inşaat firması broşürü. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler
albayrakemlakbror01ve7.jpg

albayrakemlakbror02xd1.jpg

albayrakemlakbror03oz7.jpg

Benzer konular

lastshadow

🌱Yeni Üye🌱
:clapping:emeğine sağlık güzel olmuş
:clapping::clapping::clapping::clapping:

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
emegine saglık arkadaşım güzel gözüküyor çalışmalar.Ama sadece 1 . çalışmada fonun siyah olması hoşuma gitmedi lacivert daha iyi duracagını düşünüyorum ama tabiki çalışma senin.emegine saglık tekrar.

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık....ama arka kapaktaki rengarenk yazılar hoş durmamış.bide broşür deyince firmayı açıklayan daha fazla yazı bekliyo insan sen biraz görsellere ağırlık vermişsin...hatam varsa lütfen düzeltin...
kolay gelsin

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arka fonu siyah kullanmanız işin konseptini bozacaktır. Bence düz acık renkler yada iç kısmın zeminlerinden devam ettirebilirsiniz. Emeğinize sağlık

arock06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık....ama arka kapaktaki rengarenk yazılar hoş durmamış.bide broşür deyince firmayı açıklayan daha fazla yazı bekliyo insan sen biraz görsellere ağırlık vermişsin...hatam varsa lütfen düzeltin...
kolay gelsin

Doğru haklısın firmayı açıklayan bilgiler gerekiyor ama müşteri sadece logo ve adreslerini verdiği için (geri kalanı internet) ancak bu kadar bilgi toparlayabildim. Ve herkesin sorunu tabikide ACİLdi... :) yorumlarınız için teşekkürler

burcu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ahhhhhhhhh şu müşteri istekleriiii.size kolay gelsin :)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş sadece kapakda ortaya koyduğun bina resmi olmasa bence daha güzel olurdu.

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok başarılı emeğine sağlı tebrik ederim.