Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sokak

sercan_90

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sercandulger.com
64050383bx8.jpg

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaslar..

Son düzenleme:

Benzer konular

conywide

🌱Yeni Üye🌱
Ne kadardır çalışıyosun bilmiyorum ama güzel bi çalışma tek problem daha net olsa daha iyi olabilir biraz sanki blur war ondan dolayı galiba.. veya (benim gözler bitmiş) ... :D

fair

🌱Yeni Üye🌱
bence de çok güzel bir çalışma olmuş, benim gözler de gitmediyse blur var gibi, ama güzel bir çalışma, tebrik ederim

sercan_90

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sercandulger.com
Yorumlarınız için Teşekkürler Arkadaslar.
Blur efekti olarak soft blur kullanmıstım az da olsa :)

arizek

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline saglik.. bence kaplamalar daha iyi olabilirdi..

kasanin arkasindaki teller de model degil sanirim.. kaplama atmissin.. tekrar bolumu olmamis..

gozume takilanlar bunlar.. kolay gelsin..

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Genel olarak güzel olmuş sercan ama sanki ters bi mantık kullanmışsın gibi geldi duvarın bize yakın olan tarafı daha net canlı uzaklaştıkçada blurluk olması gerekirken ,yakın olan duvar yüzeyi blur uzaklaştıkçada netleşiyor gibi.

sercan_90

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sercandulger.com
eline saglik.. bence kaplamalar daha iyi olabilirdi..

kasanin arkasindaki teller de model degil sanirim.. kaplama atmissin.. tekrar bolumu olmamis..

gozume takilanlar bunlar.. kolay gelsin..

Yorum İçin Sağol Arizek..
Teller kaplama tabiki.. Modellemek için de uğrasılmaz bence yada ben ugrasmam :)

sercan_90

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sercandulger.com
Genel olarak güzel olmuş sercan ama sanki ters bi mantık kullanmışsın gibi geldi duvarın bize yakın olan tarafı daha net canlı uzaklaştıkçada blurluk olması gerekirken ,yakın olan duvar yüzeyi blur uzaklaştıkçada netleşiyor gibi.

filiz blur u photoshop da yapsam halledebilirdim ama fusion kullanınca neyse o kaldı..
Burdaki asıl niyetim ise puslu bi ortam yapmakdı..

Yorumun için Çok Teşekkür Ederim Filiz ;)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Emeğinize sağlık
paylaşımlarının devamını diliyorum
Saygılar

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Yorum İçin Sağol Arizek..
Teller kaplama tabiki.. Modellemek için de uğrasılmaz bence yada ben ugrasmam :)

modellemeyle uraşmayan yada modelleme yapamayan biri için söylüyorum, genel olarak konuşuyorum, bende bu işe yeni başladım, ama bu kişiler bence
3d max biliyorum demesi, modelleme yapan insanlara haksızlık etmiş olur, ben vray biliyorum, hazır modelleri diziyorum, kaplamacıyım, animasyoncuyum, denilebilir, yanlız ben 3d maxciyim denmesi ilginç geliyor, hazır model olmasaydı, 3d biliyorum diyebilirmiydiniz, internetten hazır model indiren herkez 3dci olsun ozaman, tabiki işin animasyon tarafını biliyorsanız, modelleme yapmayın isterseniz, o zaman bi işe girerken animasyon firmasına girersin, allah korusun hazır model kullandığın bi iş yerinde çalışırken elinizdeki hazır modeller kaybulursa, işyerinden çıkmak zorundamı kalıcaksınız, bence modelleme zaman kaybı gibi görünsede , öğrenilmesi gereken ilk şey,
ben çalışmanızı vasat olarak görüyorum , nedeni şu; çok iyibi görüntüde olsa, yeterince emek verilmediğini düşünüyorum, kendinize ait bir tek model yapmış olsaydınız, yaptığınız işi daha çok beğenirdiniz bence, ben kaplama kısmına gelince çok sıkılıyorum, ama modelleme ayrı bi olay, olmayan bişeyi ortaya çıkarmak güzel bi duygu sizede tavsiye ederim, kaplamalar ışıklar vs. onlar bu işin çerezi, başarılarınzıın devamını dilerim,

MANSIZ_BJK

🌱Yeni Üye🌱
10 numara olmuş kardeş emeğine sağlık (yalnız gökyüzü hafif mavimsi olabilirdi bence ... yani akşama doğru anlıyon mu :) cehennem gibi duruyo öyle... :)))) .... )

isisS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyi çalışmalalar.. Geçen seneye ait bir çalışmaymış bir sürü şey yazmıştım. Am yeni çalışmalarına bakmadan yaptığım için yorumlarımı geri aldım. İyi çalışmalar...