Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fal Evine Menü Tasarımım..:)

eymi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
menxr1nn7.jpg

yeni açılacak fal evine menü tasarladım.Logo ve menü tasarımımı değerlendirirseniz sevinirim:)

Benzer konular

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışma yalnız özel bitki çayları yazısı çok yakın olmuş ve sanki attaki yeşil zeminle orantılı bir eğimi yok.. biraz orantı problemi var gibi mantı ve tatlının & harfi çerçeveye taşmış orantıları ayarlarsan çok daha güzel olur...

emeğine sağlık...

skocan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gayet güzel ve sade bir çalışma. Beyaz, yeşil ve turuncunun uyumu güzel. Bencede Özel Bitki Çayları yazısı çok yapışık olmuş. Birde tırnaklı font yerine daha düz ve ince bi karakter daha güzel durabilirmiydi diye düşünüyorum.

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
çerçevesiz de bi dene yada çerçeve o kadar kalın olmayıp sadece yeşil hat olsun benim görüşüm...

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarım öğeleri arasında denge sözkonusu bile değil. Tüm unsurlar birbirine çok kopuk durumda. Her bir öğe kendi özgürlüğünü ilan etmiş gibi duruyor. Her reklamda dolaylı ve dolaysız mesajlar vardır. Mesajda ilk algılanması gereken ve son algılanması gereken unsurlar belirsiz. Hiyerarjik bir düzen oluşturmalısın tasarıma denge katabilmen için...

triplimm

🌱Yeni Üye🌱
bence daha iyi bir şey olabilirdi açıkcası burada fal evini anlatan bisey goremiyorum bitek tarot menü yazmışsınız okadar.... ama çalışarak daha iyi şeyler yapabilirsiniz.. başarılar.....:upset:

eymi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürederim yorumlarınız için.Aslında bu menünün arka kısmıda var.Orda fal evini çağrıştıran kahve fincanı filan kullandım yani maksadını ifade eden unsurlar var.Ama ön kısmının tasarımı konusunda biraz tereddütte kaldığım içn sizin fikrinizi almak istedim.Simetriden pek hazetmiyorum.Ondan fazla kopuk çalışıyorum sanıırım.sağolun