Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acil grafiker & yardımcı grafiker alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

özgür ajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ACİL yeni şubemize grafiker ile yardımcı grafiker alınacaktır.

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
pm den iletişim bilgilerini yolladım.

burcu doğan

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

merhaba.şu an hala kurs görmekteyim.photoshop ve freehand öğreniyorum.orta derecede ingilizcem var.araç kullanabiliyorumyardımcı grafiker olarak işinize talibim.bu işi öğrenmeyi çok istiyorum.

blueye

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben ilanınızla ilgileniyorum yerinizi ve irtibat telefonunuzu verebilirseniz sevinirim

€5€R

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızla ilgileniyorum. pm den bilgileri gönderdim.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑

blueye

🌱Yeni Üye🌱
merhaba yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu ilan boşuna verilmiş sanırsam.aranan oldumu arkadaşlar.beni aramadılar.

wg3510

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
Acaba hangi ilçede faaliyet gösteriyorsunuz ve de hangi programları kullanıyorsunuz?
Gülcan

hot_ice88

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar
yeriniz tam olarak nerede acaba?
Ben beykent üni. grafik bölümü mezunuyum ve başarısoft eğitim akademisinde grafik eğitimi aldım.
Yaklaşık 1 senedir çalışıyorum.
Photoshop, Freehand, Illustrator programları başta olmak üzere Corel Draw ve Indesign programlarını da kullanabilmekteyim.
Kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek istiyorum.
İlgilenirseniz sevinirim.

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeşim ilanı verirken iyide eleman buldunuzmu niye yazmazsınızki ''aranan eleman bulunmuştur diye'' anlamıyorum.bu ilan sahibi kesin pikniğe gittiğinde çöplerinide arkasında bırakıyodur.

muzi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
musti17.dinodream.com
2009 yılı mezunuyum, henüz yeni mezun olduğumdan iş hayatına biran önce atılmak için oldukça hevesliyim. Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak ilerlemek istiyorum. Bu doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim inandığım bir gerçektir.Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Çalışmak istediğim alanlar:
Reklam Ajansı, Yerel Gazetelerin Grafik departmanı; Grafik Tasarım da kendimi geliştirmek istiyorum.
Kullandığı Programlar : Photoshop, Illustrator, In Desgin, Freehand, Flash, Dreamweaver.

ossgur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.freelinereklam.com
SİTE YÖNETİMİ:

Diyelimki Bu ilanı veren arkadaş gerekli kişiyi buldu ama ilan hala duruyor ve insanlar mesaj yazıp geri dönüş bekliyor... Hoş Bişeymi bu=? :wink:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
SİTE YÖNETİMİ:

Diyelimki Bu ilanı veren arkadaş gerekli kişiyi buldu ama ilan hala duruyor ve insanlar mesaj yazıp geri dönüş bekliyor... Hoş Bişeymi bu=? :wink:

Peki böyle bir hizmet vererek meslektaşlarımızın yeni iş sahibi olmalarını sağlamak amacı ile karşılıksız bu hizmeti veren biz site yönetimi; ilanında aradığı kişiyi bulup konusuna bunu belirtmeyen bir üye yüzünden böyle bir yorumu almamız sizce hoş bir şey mi? İlanı açan kişinin aradığı kişiyi bulup bulmadı da belirsizken..

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Peki böyle bir hizmet vererek meslektaşlarımızın yeni iş sahibi olmalarını sağlamak amacı ile karşılıksız bu hizmeti veren biz site yönetimi; ilanında aradığı kişiyi bulup konusuna bunu belirtmeyen bir üye yüzünden böyle bir yorumu almamız sizce hoş bir şey mi? İlanı açan kişinin aradığı kişiyi bulup bulmadı da belirsizken..

kolayı var 1ay sonra otomatik silin gitsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...