Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

!!BeN!!

🌱Yeni Üye🌱
Corel Ve Fotoshop Programlarini İyİ Derecede Kullanabİlen İŞyerİmİze Yakin UlaŞim Problemİ Olmayan İŞ TecrÜbesİ Daha Önceden Olan En Az 5 Sene Deneyİmlİ Grafİkerler Ariyoruz

Benzer konular

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
işyerinizin nerede olduğunu yazarsanız iyi olur bence

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
Corel Ve Fotoshop Programlarini İyİ Derecede Kullanabİlen İŞyerİmİze Yakin UlaŞim Problemİ Olmayan İŞ TecrÜbesİ Daha Önceden Olan En Az 5 Sene Deneyİmlİ Grafİkerler Ariyoruz

Lütfen işinizin detayları hakkında bilgilere yer veriniz (adres, mail telefon gibi bilgiler değil) işinizin içeriği, iş yerinizin yeri

hatta mümkünse aradığınız elamanın sizin için gerekli özelliklerinide belirtirseniz iş arayana arkadaşlarımızın daha kolay size ulaşmalarını sağlayacaktır.

bunlara bi belirtirsenizi çok iyi olur aksi halde boşuna açılan bir konu başlı ğı olarak değerlendirilip konu kapatılabilir.

kolay gelsin

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Bu tür mesajlarda açıkçası artık rahatsızlık duymaya başladım.. Bu bölümün açılkmasına zamanında destek verdiğim içinde artık kendimi sorumlu hissediyorum.. defalarca detaylı yazın dememize rağmen hala aynı lakayt davranış devam ediyor..
KURALLARI OKUMAK 5 DK.NIZI ALMAZ..

Insanların İş-ekmek bunalımı yaşadığı bu günlerde insanların umutlarını sürüncemede bırakmak yada insanları beklenti içine sokmak ne kadar etik ? 1 gün daha yayında kaldıktan sonra kilitleyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...