Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Parti Bileti

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
marcaki0.jpg

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Parti nerde abi :D

Şaka bir yana renkler çok hoş olmuş ve de çok eğlenceli, insanın gidesi geliyor :p

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
2 yerli içki sınırsız cerez yazısı pek okunaklı olmamıs sanki karakteri degiştirsenmi acaba

birde renkler güzel ama bana daha çok bir panayır bir şenlik piknik yeriymiş gibi anımsattı bir acık hava eğlencesiymiş gibi clup sanki daha kırmızılı mavili siyahlı ( clublerde olan)o spot ışıkların karanlıkta göze patlayan renkleriyle sanki daha net anlasılırdı gibime geliyo umarım anlatabilmişimdir :) kolay gelsin...

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
koserim, şu alttaki ve üstteki marca yazılarını biraz daha geriye çeksen %40-50 gibi siyah versen çünkü çøk göze batıyo o kadarı gereksiz. ya da ortadakini normal white yapsanda kenarlarındakinin belirli oranlarda siyaha doğru gitse daha bi hareketli olabilirdi. 2 yerli içki sınırsınrz çerez yazılarını beğenmedim. aslında genelde fontlarda bir sorun var gibi.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
yazılar itici geldi koserim. font değişikliği yap bence..

onazis

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bana acil vektorel ajanda iç sayfa tasarımı lazım

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar bana acil vektorel ajanda iç sayfa tasarımı lazım

baska bolumlerde istemelisin sanirim konumuz bu degil

calisma gayet hos olmus ben boyle party calismalarinda dans eden insanlari cok hos buluyorum en azindan kirmizi siyaha takilip kalmamissin benim gibi :D eline saglik

XqE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xqenet.com
Tek gördüğüm Eksik Font DEğişikliği & ÜSt-Alt Bölümlerdeki Marca yazılarını soldur...

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
gözüme hoş gelmeyen sadece sınırsız içecek bölümü tam okunmuyor ve gözü yoruyor. gerisi güsel ellerine sağlık

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazı degisikigine katılıyorum ve ben olsaydım yesil yerine daha sıcak renkler kullanırdım tabi müsteri sabit fikirliligi varsa oda baska birkonu bizim meslekte.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
benım hoşuma gitti sadece 2 yerli içki sınırsız cerez yazısının fontunda sorun var bıraz daha okunaklı bı font olabılır kenarlarda yazan marca yazısını tam beyaz yapmasan daha güzel olur kenarlık gıbı oldugu ıcın sımdı böyle olunca göze batıo... ;) güzel olmus eline sağlık...