Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
noluyor buradaaaaaa ?????
martin senin papuçlara göz koymuş burcu.... bu arada burcu hanım martin delidir ama çok akıllı bir deli haberin ola..

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
martin senin papuçlara göz koymuş burcu.... bu arada burcu hanım martin delidir ama çok akıllı bir deli haberin ola..

Merak etmeyin efenim o farkını ortaya koymayı zaten biliyor.Şüphesiz ki akıllı :angel: uyarını dikkate alıyorum çok akıllı ve tehlikeli bir arkadaşımız Martin:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sakatatçı geldi hanımmm :D:D

Beni beğenmeyen mi var :D:D

Paran yetmedi di mi? :D:D

Hahhaa var ben tanıyorum... :D:D

kıskandınmı ? ama tipim değilsin arkadaşım :D

Hahahaa ben evli ve bir çocuk babası olduğuma göre sorun bende değil doktor bey... :D:D:D

Önce benim dama attığım pabuçları toplasın twist. :D

Eyvallah şimartıyorsun beni kendimi insan gibi görmeye başlıciim şimdi. :D:D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merak etmeyin efenim o farkını ortaya koymayı zaten biliyor.Şüphesiz ki akıllı :angel: uyarını dikkate alıyorum çok akıllı ve tehlikeli bir arkadaşımız Martin:D

sabah bu yana ne kadar dünyayı kurtardınız burada bilmiyorum ama martin deli ama zararsızdır... damarına basma yeter ( martin bu arada sana avukat lazımmıydı bak bedavadan savunma yapıyorum senin için )

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Paran yetmedi di mi? :D:D

Hahhaa var ben tanıyorum... :D:D

Hahahaa ben evli ve bir çocuk babası olduğuma göre sorun bende değil doktor bey... :D:D:D

Asgari maaşla bu kadar oluyor :D benim hiç sakatatım olmadı biliyor musun abi.Size baba diyebilir miyim? Amca.

Kimmiş merak ettim doğrusu.

Bir yetmez 3 şart söz dinleyin azıcık :D