Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

buraqh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
wala siz olmusunuz bide çılgın proje le ikinci kopru trafık 2ye katlancak İst.da yasanmaz o zmanlar

Allahtan izmire karsı projesi yok yoksa 2. korfez acar falan D:

Son düzenleme:

buraqh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
walla ben bugun calısmıom zaten maasa zam gelmeden ıs mıs yapmam :D:D:D:D:rofl::rofl::rofl:

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
:D şükür eyiyem bende :D
Yanlız arada kaçmak lazım bu tekdüzelikten bence, İzmirde olduğun zamanlar böyle değildi muhtemelen doğru mu? :rofl: Bir gün sahil, bir gün kordon, bir gün kemeraltı vesaire :D:D

Hoşgeldiniz, görüldüğü üzere muhabbet ediyoruz :D

ahhh ahhhh izmirdeyken böyle değildi tabikide :D ama ben gezmezdim ki çok fazla. çalışıyordum zaten. ama hafta sonları arkadaslarla eylenmenin değeri paha biçilemezdi :D keşke burda olsalar ama yoklar malesef :sadsmile: izmire bi gidim hücummm :D arkadasları toplucam yine :D bizim eylencemizde bu hemşerim :D

hoş gelivediniz gari :rofl::rofl:

buraqh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nese ben işe donem artık yoksa kovalacam nası bi TÜRKÇE oldu yahuu :D sizlere iyyyyyii sohbetlerrr

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
ahhh ahhhh izmirdeyken böyle değildi tabikide :D ama ben gezmezdim ki çok fazla. çalışıyordum zaten. ama hafta sonları arkadaslarla eylenmenin değeri paha biçilemezdi :D keşke burda olsalar ama yoklar malesef :sadsmile: izmire bi gidim hücummm :D arkadasları toplucam yine :D bizim eylencemizde bu hemşerim :D

Aynen ya bende öyle :D bayramda hayırlısıyla gidiyorum İzmire, tıka basa boyoz yemeyi düşünüyorum, ve tavsiye ediyorum :rofl::rofl:

nese ben işe donem artık yoksa kovalacam nası bi TÜRKÇE oldu yahuu :D sizlere iyyyyyii sohbetlerrr

Sağol kolay gelsin

buraqh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen gel hayırlısıyla boyozların benden olsun :D D: