Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

spartacus için bir afiş

sukineko

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumları bekliyorum...

spartacusbloodandsand.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
* Pathlamelerde hatalar gani..
* Sanatçılara vuran ışıklar hepsi garip yönlerde..Düzenlemerde hatalar oluşup göze hitap etmiyor..
* Birinde çözünrlük kaliteli, diğerindeki pixelleşmelerle ortaya çıkan afişin can alıcı noktasını öldürüyor..
* Spartacus yazısını pixelde bırakman, blood and sand'ı embossla şişirmen ayrı bir durum..

Tavsiyem 1-2 saat yerine 4-5 saat fazla mesai yapıp gerçekten afiş yapmandır..Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Nur

sukineko

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eleştirilerin için sağol.bilen gözlerden eleştirilere ihtiyacım var doğrusu.

sadikbilcen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
* Sanatçılara vuran ışıklar hepsi garip yönlerde..Düzenlemerde hatalar oluşup göze hitap etmiyor..
* Birinde çözünrlük kaliteli, diğerindeki pixelleşmelerle ortaya çıkan afişin can alıcı noktasını öldürüyor..
* Spartacus yazısını pixelde bırakman, blood and sand'ı embossla şişirmen ayrı bir durum..

Tavsiyem 1-2 saat yerine 4-5 saat fazla mesai yapıp gerçekten afiş yapmandır..Kolay gelsin.

katılmamak elde değil ama hoş bir çalışma olmuş.ellerine sağlık

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

Arkadaşım ilk önce şu çalışmayı birazdaha boyutunu küüçltüpte yüklersen açılması için yaklaşık olarka 6 yada 8 dk beklemek zorunda kalmayız...

yukarıdaki arkadaşın yorumlarına katılıyorum. birde dizinin bütün karakterlerini kullanarak çok karışık bir çalışma yapmışsın. bu şekilde yapacağına bence bir bölümden can alıcı bir sahne seçerek çok sadece ve şık olarak istenilen mesajı direk verebilirdin.
ellerine emeğine sağlık..

jachn_07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yasinnur.com
oyuncuları ya da karakterleri yazıların içine göm. arkaplanı karmaşadan uzak tut simetrik olsun. yazı şekli 3 boyutlu buyuk olsun. alt text i en alta atarsın. görsellik açısından postere iyi gider. başarılar kardeşim.

moonlord

🌱Yeni Üye🌱
hepsinin rengi Işığı kontrası farklı, çorba olmuş öncelikle bunun halledilmesi gerekli, ayrıca blood and sand cılız kalmış ve embosa gerek yok son olarak. kanlar olmamış.

onun dışında iyi.

buraktanin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iphotobucket.net
grup halindeki karakterlerde ışık,renk ve kontrast uyuşmazlığı inanılmaz boyutlarda ilk bakışta dikkatimi direk olarak çekti bu hata onun dışında kan hiç gerçekçi görünmüyor fazla sırıtıyor bunlarda düzenlemeler yapıldığı zaman birşeye benzer diye düşünüyorum.eline sağlık

Anqel

🌱Yeni Üye🌱
bu işe bu şekilde başlamıştım..resimleri keser yazıları şişirebildiğim kadar embossla şişirirdim..sonralardan farkettim ki bunlar kesme biçme tecrübeleri..uğraştıkça sadeliğe kusursuzluğa ulaşırsın.eline sağlık