Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kesim boyutu

ygtmaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar folyo kesim makineleri hakkında herkes sorunsuz diye bahsediyor
bende makine yokken dışarıda kesim yaptırdığımda kimi kesimler ayıklanmıyordu
kimi makineler çok yavaş kesim yapıyordu kimi makineler ufak yazıları kesemiyordu
makineleri incelerken özelliklerini söylemek gerekir daha iyi olur diye düşünüyorum kullandığı bıçağın modeli bile kesimi etkiliyor makinanın üzerindeki kullanım menüsü bile önemli ben şahsen merak ediyorum hangi makineler 2-3 mm boyutlarında yazıyı rahat kesebiliyor
makinayı överken özellikleri yazılsa daha iyi olacağı kanaatindeyim...

Benzer konular

cibril

🌱Yeni Üye🌱
haklısın bilader küçük yazı kesecek isen açısı dar bıcak kullanman gerekiyor makine olarakta mutoh veya graphtech işini görür graptechi tavsiye ederim kesim programıda flexisign bunları kullan iyi sonuç alırsın detay olarakta graptech hız ayarı elektronik basınç ayarı elektronik rulo 50 mt okadar kesim yapar sınırsız değil yani ayrıca başta sölediğim gibi her işin bıçağı ayrıdır aslında ama bizim milletimiz yokluktan tek bıçakla 5 sene çalışıyolar bende reklamcıyım o graptech denilen makinayı satan firmayı ne kadarda sevmesem 4 4 lük makina al kullan çocuğuna tezgah bırak gibi düşünsen yeridir

vuralis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.soyofreklam.com
2 . 3 mm yazı kesmez makinalar ama ince kesim konusunda 60 lık summa en iyisi bence basınc olarak düşük basınc ayarlasan düşük keser yüksek ayarlasan yüksek keser hızda elimizde ama yazı ufaklığı zor iş 1 cm olmalı yazı en az zaden 1 cmden ufak yazıyı kesen bile ayıklayamazsın

ygtmaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2 . 3 mm yazı kesmez makinalar ama ince kesim konusunda 60 lık summa en iyisi bence basınc olarak düşük basınc ayarlasan düşük keser yüksek ayarlasan yüksek keser hızda elimizde ama yazı ufaklığı zor iş 1 cm olmalı yazı en az zaden 1 cmden ufak yazıyı kesen bile ayıklayamazsın

bu konuda yanılıyorsun bende encad novajet var 61 cm kullanıyor ama 3mm kadar kesebiliyor tabi ayıklanması zor ama 5 mm gibi iş gerektiren işlerde sıkıntı olmuyor.. bu arada bende roland 1800 var yalnız folyo keserken bazen kaydırarak kesiyor bu konuda bilgisi olan varmı bir arkadaşda aynı sıkıntıyı yaşamış, iki makine olduğu için büyük ebatlı işlerde rolandı kullanmak gerektiriyor ama kafayı yediriyor yapmadığım şey kalmadı, çözemedim bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum...