Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tombiş giysileri

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
resim_270060431.jpg

yorumlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benim tarzıma uygun değil ben beğenmedim eksik ve kötü yanları saymaya gerek duymuyorum... Çalışmaya devam

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yeni açıldı çalışmanız. Rengarenk olmuş çalışmanız. Zemini tek renk yapsanız bence daha iyi olur. Kolay gelsin

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
erdesing. benim tarzım değil demekle bu işler olmaz. olumlu ve ya olumsuz eleştirilerini yapacaksın ki senin de tasarımdan anladığını bilsinler.alçak arkadaşımıza teşekkür ediyorum olumlu eleştirilerinden dolayı, arjka zemini kasıtlı o şekil koydum. çocuklarrenga renk renklerden hoşlanır diye

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
erdesing. benim tarzım değil demekle bu işler olmaz. olumlu ve ya olumsuz eleştirilerini yapacaksın ki senin de tasarımdan anladığını bilsinler.alçak arkadaşımıza teşekkür ediyorum olumlu eleştirilerinden dolayı, arjka zemini kasıtlı o şekil koydum. çocuklarrenga renk renklerden hoşlanır diye

Yorumuna Gülüyorum ve Kolay Gelsin Diyorum...:)

derya ak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence alt ve üste uyguladığın koyu renkleri kullanmamalısın kapatmış herşeyi bu benim fikrim tabi ki çalışmalarının devamı dilerim

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
kırmızıdan siyaha geçiş yapmışsın kapatmış herşeyi cocuklar rengi sever de pek çocukları çekecek renkler değil.. sınırlamışsın çalışmayı üst ve alta kullandığın çizgilerle.. üzerinde hiç bilgi yok adres koyabirdin en azından .. kullandığın fotoğrafları rastgele koymuşsun bi tasarım göremedim emeğine sağlık yinede...

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
fotoğrafların kalitesi düşük gibi.

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
burdaki hersey inan ki kötü,daha farklı calısmalısın...yazı fontu çok kötü,daha çok çocuklara yönelik bir yazı fontu secseydin...sonra zemin kötü,ve mavi hatlar zemine hiç olmamış...resimlerde çok kötü,giyimi anlatan hiç birşey yok orda...

tussuzdelibekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eveeet.. yorumyapmak gerekirse... öncelikle böyle bir mağazaya afiş çalışması yaparken nelere dikkat etmeli? her nekadar bebe-çocuk giyim olsa da, hedef kitle anne ve babalardır. onları etkilemek gerekir ki çocuklarına bişeyler alsınlar. fotoğraflar daha net ve albensi olan çekimler olmalı. üst ve alttaki simetrik bantı daha tasarruflu kullanabilirsen resimlere ve yazılara yer açılır. mesela sağ üstteki kırmızı ürün kaybolmuş, aynı şekilde sağ alttaki de... "GÖKÇE BEBE GİYİMİ" daha yumuşak bir font olabilir. ayrıca çok fazla degrade bazen işi boğabilir... bazı bölgelerde sade çizgiler izlemelisin ki dengelesin.
işin başında biri olabilirsin. ama olumlu eleştirilerle insanlara destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum. herkese kolay gelsin....

tussuzdelibekir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eveeet.. yorumyapmak gerekirse... öncelikle böyle bir mağazaya afiş çalışması yaparken nelere dikkat etmeli? her nekadar bebe-çocuk giyim olsa da, hedef kitle anne ve babalardır. onları etkilemek gerekir ki çocuklarına bişeyler alsınlar. fotoğraflar daha net ve albensi olan çekimler olmalı. üst ve alttaki simetrik bantı daha tasarruflu kullanabilirsen resimlere ve yazılara yer açılır. mesela sağ üstteki kırmızı ürün kaybolmuş, aynı şekilde sağ alttaki de... "GÖKÇE BEBE GİYİMİ" daha yumuşak bir font olabilir. ayrıca çok fazla degrade bazen işi boğabilir... bazı bölgelerde sade çizgiler izlemelisin ki dengelesin.
işin başında biri olabilirsin. ama olumlu eleştirilerle insanlara destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum. herkese kolay gelsin......

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
oulmlu ve ya olumsuz yönlerimizi gösterdiğinizden dolayı siz arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

yorumlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi: