Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bursa kitabı için 2 Kapak Çalışması..!!!

Hakan Emen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2 adaet çalışma yaptım fırsat bulursam birtanedaha yapıcam... inşallah...

bursakapak02dm4.jpg

bursakapak03kf2.jpg

qo_kHan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş emeğine sağlık, bende bursalı olaraktan beğendim yani :)

dogukan2002_01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arka fonu beğendim. önerim birden fazla görsel kullan veya bu iki resmi bir kapakta kullanabilirsin

illistrasyon

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmalar sade şık...Fakat bursa kılıçkalkan ve teleferikle mi ifade edilir..Düşünebilir...Ama kapakta imaj seçimi çalışmanın kompozisyonu açısından önemli..Yeşilin tonu ve motif güzel..ama imajı biraz daha araştırsan 3.sü bomba olacak gibi...ilk çalışmanda teleferik görseli koyu kalmış...Diğer bölgeleri ofanstan ayırırsan teleferik daha bir ortaya çıksa ve teleferiğin üzerindeki logo olmasa yani silsen (mi acaba) diyorum...2. çalışmanda ki kılıçkalkan ekibi bende eski pulları anımsattı...Verdiğin geometrik boyut güzel fakat gölgelendirmen çok sert olmuş...yani o gölge özür diliyorum ama orda olmamış...saygılarımı sunuyorum...

Hakan Emen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmalar sade şık...Fakat bursa kılıçkalkan ve teleferikle mi ifade edilir..Düşünebilir...Ama kapakta imaj seçimi çalışmanın kompozisyonu açısından önemli..Yeşilin tonu ve motif güzel..ama imajı biraz daha araştırsan 3.sü bomba olacak gibi...ilk çalışmanda teleferik görseli koyu kalmış...Diğer bölgeleri ofanstan ayırırsan teleferik daha bir ortaya çıksa ve teleferiğin üzerindeki logo olmasa yani silsen (mi acaba) diyorum...2. çalışmanda ki kılıçkalkan ekibi bende eski pulları anımsattı...Verdiğin geometrik boyut güzel fakat gölgelendirmen çok sert olmuş...yani o gölge özür diliyorum ama orda olmamış...saygılarımı sunuyorum...

Eleştirin doğru ve yerinde...! yani tespitlerin doğru, benirahatsız eden şeylerden söz etmişsin.... bu çalışmalar henüz taslak tabiiki orjinal çalışmada daha farklı olacak... fırsat bulursam 3.çalışmam hepsinin önüne geçecek emin ol... teşk.....

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yeşil Bursa ve uludağ ilişki gayet başarılı ama 1. resmi biraz daha pastel yapmanı öneririm. daha iyi durabilir. ellerine sağlık

mavideniz47

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ikinci çalışmayı daha çok beğendim.emeğine sağlık...

aliimren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aliimren.com
Bencede güzel bir çalışma. Ama bence birde resimleri yeşilleştirip yine bu zeminin üzerine koyup bir denersen sanki daha tatlı olacak gibi geliyor. Yeşil ile kahverenği ton sanki pek yakışmamışlar gibi. Tabi bu sadece bir öneri.

nsrn72

🌱Yeni Üye🌱
bursayı anlatmak için tarihi evlerinden de faydalan bence.teleferik ve uludağ biraz sönük kalmış.ev görselleri yani eski ev görselleri aynı solgunlukta daha şık olurdu bence.
ellerine sağlık