Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mac de ftp kullanımı

graphicer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar mac de ftp kullanımı nasıl oluyor acaba pc de ftp adresine girdiğinde ordaki dosya içine klasör açıp hemen yükleme yapabiliyorsunuz ama mac de görüntü biraz farklı yardımcı olabilir misiniz acaba?

şimdiden teşekkürler...

nihan217

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben ftp programı olan fetch alians kullanıyorum bu programı yükledikten sonra ftp adresine yükleme yapmak çok kolay. Programı kurup açtıktan sonra ftp adresi kullanıcı adı ve şifreyi yazıp bağlanıyorsun açılan pencere içine sürükleyip bırakman yeterli umarım yardımcı olabilmişimdir. Kolay gelsin

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Mac te en pratik ftp programı, Fireftp dir. Kendisi firefox un bir eklentisidir. Firefox ile beraber kullanabilirsiniz. Ayrı bir sekmede açılan program herhangi bir ram yada başka işlemciyi zorlamadan çok basit şekilde ftp ınızı kullanmanıza yarar. Üstüne üstlük bedava olan bir eklentidir...

deray

🌱Yeni Üye🌱
Mac te en pratik ftp programı, Fireftp dir. Kendisi firefox un bir eklentisidir. Firefox ile beraber kullanabilirsiniz. Ayrı bir sekmede açılan program herhangi bir ram yada başka işlemciyi zorlamadan çok basit şekilde ftp ınızı kullanmanıza yarar. Üstüne üstlük bedava olan bir eklentidir...

mac os x 10.4.10 kullanıyorum. ftp eklentisi kuramıyorum. firefox 3.0.19 uyumlu değil diyor.. yardımcı olurmusunuz