Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Baskı makinaları ve ürünleri hakkında acil yardım

balpro

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar.ben bir reklam promosyon firması sahibiyim.sektördede çok yeniyim ve bilgisizim açıkçası.tişört,şapka,kupa ve bunun gibi birçok ürüne baskı yapan internette herkesin ulaşabileceği adı MULTİ COMBO Sıcak Kupa, Tabak, Şapka, Tekstil Transfer Baskı Presi olan bir cihaz var.fakat bununla nasıl iş yapılır.sadece yazıcıdanmı çıktı alınarak yapılır,dışarıdan alınan hazır baskılarda varmış onlarlamı yapılır.dışarıdan alınanmı,yazıcıdan çıkanmı daha kaliteli ve kalıcı baskı olur?bu ürünler ile adetli iş alabilirmiyim.makinayı alsam iyi bir iş yaparmıyım.verdiğim paraya değermi?siz değerli arkadaşlarımın desteğini ve bilgisini rica ediyorum.lütfen yardım edin bana.
:sweating::sadsmile:

sarpobuz28

🌱Yeni Üye🌱
merhaba promosyon işlerinde yardımcı olurum bende serigraf işi yapıyom tarnsfer ve emprime baskısı ile uğraşıyorum

prompo333

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım Transfer baskı adetli olmazsa sana sıkıntı yaratır. Tekli transfer baskılarda da çeşitli kağıtlar var beyaz için farklı renkli için farklııı bende bu işe girdim ama açmazları çok ulaşırsan bana yardımcı olurum ):

balpro

🌱Yeni Üye🌱
Adetli derken seri baskıdanmı söz ediyorsunuz.

bebeto144

🌱Yeni Üye🌱
mrb

mrb. transfer baskı sizin yapabileceğiniz 2 türden oluşur ilk önce ona karar vermelisiniz 1.cisi lazer 2.cisi süblimasyon 2 sininde bir birlerinden farklı olmak üzere özellikleri olup avantajları ve dezavantajları olacak bunun için sizin istemiş olduğunuz avantajlar ne olmalı bence ilk önce ona karar vermelisiniz eğer onlarında neler olacağını merak ediyorsanız benim buraya sıralamamla bitiremem. ama yinede yardımcı olabilirim

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arayın çöüzm noktasında size yardımcı olalı...İhtiyacınıza göre uygun makine ve ekipmanlarını size gerekli bilgi ve kataloglarla verelim....

transferbaskı
0 541 697 01 47