Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem el çizimim

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
illstrasyon3li1.jpg

El çizimlerinden bitanesi
İyi Seyirler

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:D bende el resmi arıyorum... Meğerse elle çizdiğinizi belirtmişsiniz...

Yok zatan genelde hep elle çizilir ama... Paylaşım için teşekürler çok başaralı.

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
:) bazıları illüstrasyon halde çizerler ya ondan el çizimim dedim yanlış anlaşılmış meğer teşekkürler

tuanj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çocuksu ve masum bir çalışma ama resim dediğiniz elle çizilir.ilüstrastyon dediğiniz bilgisayarla yapılır.bu yüzden ona resim diyemeyiz

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çocuksu ve masum bir çalışma ama resim dediğiniz elle çizilir.ilüstrastyon dediğiniz bilgisayarla yapılır.bu yüzden ona resim diyemeyiz

Yanlış bilgi:angel:

kağıdada elle çizeriz ilustrastyon çizerkende elle çizeriz ikisine de resim denilir. (değişik yöntemlerle çizen arkadaşlar elbette var) Bu arada yorumlar hep el üzerinden gidiyor :D kötü başlığın zararları :D

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
evet kötü başlık oldu illüstrasyon yaparkende elle çizeriz ama vektör programlarından yardım alarak benim açıklamam yanlış oldu o yüzden bişey demiyorum şimdi:)

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında başlıgı görünce ben el etütü sandım
bence başlıgın degiştirmesi gerekiyor.Problem
olmuş görsel bakımdan onun dışında çok güzel bir karekter
olmuş çizimin suluboyaylada renklendirmişsin daha belirgin
ve hoş olmuş.Emegine saglık başarılar dilerim:)

tuanj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haklısınız ben zaten yalnış dile getrdim .hepsine resim denir.çalışmayı beğendim özellikle sanırım suluboya ve keçeli yada guajlla çalışılmış.etki farlı olmuş .animasyon bölümünde falan mı okuosunuz.tebrikler başarılarınızn devamın dilerim.başlığ bencede düzeltin çünkü başlık görünce ben el çizim sandım.mesela elle yapılmış bir çizim gibi.

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
Aslında başlıgı görünce ben el etütü sandım
bence başlıgın degiştirmesi gerekiyor.Problem
olmuş görsel bakımdan onun dışında çok güzel bir karekter
olmuş çizimin suluboyaylada renklendirmişsin daha belirgin
ve hoş olmuş.Emegine saglık başarılar dilerim:)

teşekkür ederim başlığı değiştirebilirsem değiştiricem inş. şu anda nerden bilmiyorum tekniği karışık biraz suluboya ve kuruboya var yazılarda aydıngerden çıkış alınıp yapıştırıldı hocamız öyle istemişti:)

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
haklısınız ben zaten yalnış dile getrdim .hepsine resim denir.çalışmayı beğendim özellikle sanırım suluboya ve keçeli yada guajlla çalışılmış.etki farlı olmuş .animasyon bölümünde falan mı okuosunuz.tebrikler başarılarınızn devamın dilerim.başlığ bencede düzeltin çünkü başlık görünce ben el çizim sandım.mesela elle yapılmış bir çizim gibi.

suluboya ve kuruboya var grafik bölümünde okudum lisede el çizimleri yoğundu bilgisayar kullanmıyorduk üniversitede bilgisayar vardı ama maşallah en çok el çizimi vardı o bölümdede:) başlığı düzelticem inşallah bulabilirsem nerden olduğunu