Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hangisini Alayım ? Canon A590IS - Nikon S550 - Nikon L20

sinnerxx

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar hemen hemen 4 seneden beri Samsung S500 dijital fotoğraf makinasını kullanıyorum. Aslında makinadan oldukça memnunum ama artık değişim zamanı geldi diye düşünüyorum.

Yeni bir fotoğraf makinası alacağım ama kararsız kaldım. 3 ürün var. Canon A590 ile Nikon S550 ortalama olarak 350 TL, Nikon L20 ise 330... Yani fiyat yönünden aynı seviyedeler. Ancak ben hangisini alacağıma karar veremiyorum.

Canon A590 şekil olarak hoşuma giderken, Nikon S550 sanki daha kapsamlı gibi... Sizin önerileriniz ne yönde acaba...

Ürün sayfaları aşağıdaki gibidir...

Canon A590 -- Canon Powershot A590 IS 8 Mp Dijital Fotoğraf Makinesi | Ürün İnceleme | Ucuz Alışveriş | Fiyatları

Nikon L20 -- Nikon Coolpix L20 10 Mp 3.6x Optik Zoom 3" LCD Ekran Dijital Fotoğraf Makinesi | Ürün İnceleme | Ucuz Alışveriş | Fiyatları

Nikon S550 -- NIKON COOLPIX S550 SİYAH DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ - Teknosa Alışveriş Sitesi

Benzer konular

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Dijital makinede nikon derim ben
Önemli olan dış görüntüsü değil işlevselliğidir.

eser38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.nisangrafik.com
Değişim zamanı geldi diyorsunuz; ama bu makinelerin elinizdeki makineden çok da bir farkı yok. Eğer taşımak benim için sorun olmaz derseniz slr-like tarzı makineleri öneririm. Hem fiyatları da bunlardan çok yüksek değil. Olympus, Nikon ve Fuji'nin güzel modelleri var, onlara bakabilirsiniz...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence hiçbirini alma :)

Fotoğraf çekmenin tadına DSLR ile varabilirsin.

Giriş seviyesi DSLR'lere örnek olarak, Nikon D40x, D60 veya D5000 alabilirsin bence...

sinnerxx

🌱Yeni Üye🌱
Bende elbetteki profesyonel makina almak isterim ancak şuanlık bütçemiz bunlara izin veriyor.
Nikon sanırım ipi göğüsleyecek...

gülsüme

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben nikon d300 kullanıyorum ve çok memnunum bence nikon tercih edebilirsiniz...