Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Efenim taze kana her daim ihtiyaç olur:D açın artık biz gençlerin önünü canımm:D

hahaha Aileden kol bacağa nasıl bağladın hayret doğrusu :D Merak etmeyin efenim her bir organım sigortalıdır:D sende çenene sigorta yaptır diycem ama seninkinin civataları gevşek yapmazlar :D

Barikat koyan yok ama yengeç gibi ilerlersenseniz işiniz zor. :D:D

Hahha bağlarım ben tecrübe konuşuyor :D aferin ama kalbi bağışladınız sanırım :D bendeki portatif sök tak hep yedekle gezerim yoksa bu kadar tatlı tatlı konuşmaya çene mi dayanır. :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Barikat koyan yok ama yengeç gibi ilerlersenseniz işiniz zor. :D:D

Hahha bağlarım ben tecrübe konuşuyor :D aferin ama kalbi bağışladınız sanırım :D bendeki portatif sök tak hep yedekle gezerim yoksa bu kadar tatlı tatlı konuşmaya çene mi dayanır. :D

Biz çapraz çapraz gitmeyi seviyoruz:D:D

Usta büyüksün :D evet cömert olduğum kadar hayırseverimde:D
Siz gene çok tatlı tatlı konuşmayın efenim:D unutmayınız ki tatlı tatlı yemenin :D Öhüm gerisi teferruat:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:emo1::emo1::emo1::emo1:

Kızım bak git. :rofl::rofl::rofl:

Git kestir şu saçını. :D

Biz çapraz çapraz gitmeyi seviyoruz:D:D

Usta büyüksün :D evet cömert olduğum kadar hayırseverimde:D
Siz gene çok tatlı tatlı konuşmayın efenim:D unutmayınız ki tatlı tatlı yemenin :D Öhüm gerisi teferruat:D

Hahah tancere yuvarlanmış kapağını bulmuş desene, dört yılda daha düz yürümeyi öğrenemediniz mi? :D:D

Rica ederim o sizin heybetiniz :D huyum kurusun tamam ara sıra küçük emraha bağlanırım :D bak ben bunu bilmiyorum tatlı tatlı yemenin acı acı çıkışı mı var :D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahah tancere yuvarlanmış kapağını bulmuş desene, dört yılda daha düz yürümeyi öğrenemediniz mi? :D:D

Rica ederim o sizin heybetiniz :D huyum kurusun tamam ara sıra küçük emraha bağlanırım :D bak ben bunu bilmiyorum tatlı tatlı yemenin acı acı çıkışı mı var :D

Biz böyle seviyoruz ilişkimize heyecan katılıyoruz acaba ne zaman düşcez diye :D:D

Küçük Emrah halinizi görmek bir nasip olmadı efenim:D Hep Erol Taş modundasınız:D Bildinize göre mesaj alınmıştır:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gidecek yerim yok. :crying::crying: Sana geldim koşarak :D :D :D

Hahha senmiydin beni kovalayan sınır dışına kaçtım ben. :D

Biz böyle seviyoruz ilişkimize heyecan katılıyoruz acaba ne zaman düşcez diye :D:D

Küçük Emrah halinizi görmek bir nasip olmadı efenim:D Hep Erol Taş modundasınız:D Bildinize göre mesaj alınmıştır:D

Hahhaha o zaman çıkın yüksek bi tepeye ipe un serin üstünde yürüyün daha heyecanlı olur bu da kesmez ise iki paraşüt alın biri açılmayan olsun sonra yerlerini değiştirin hangisi açılan açılmayan belli olmasın takın atlayın uçaktan. :D:D

Zor ya ömrün yetmez senin çocuklarına vasiyet bırak belki onlar görür :D taşı sıksam suyu çıkıyor napiim. :D:D

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Aaa benim dostlarımın başımın üstünde yeri vardır :D

Hayatın..... :D

Dua et seni çok seviyorum yoksa saçını başını birbirine karıştırmıştım yada başka bişeyler yapmıştım bilmiyorum işkenceleri düşünüyorumda hangisi uygun diye bulunca şeederim :D :D :D

Hadi cici cici oyna sen, uslu dur gözüm üzerinde :kiss1::kiss1::kiss1:
hehheheheh :D :D :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dua et seni çok seviyorum yoksa saçını başını birbirine karıştırmıştım yada başka bişeyler yapmıştım bilmiyorum işkenceleri düşünüyorumda hangisi uygun diye bulunca şeederim :D :D :D

Hadi cici cici oyna sen, uslu dur gözüm üzerinde :kiss1::kiss1::kiss1:
hehheheheh :D :D :D

Ağzımı dik en iyi işkence o ama elini çabuk tut senden önce yapacaklar var. :D:D

Bende diyorum nazar var bende kimin gözünün nazarı aceba derken cuk oldu. :D
Hadi güle güle git hatta gülmekten katıla katıla ama tek başına. :D:D

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
Yurdumun Güzel İnsanlarıı hey hey heyyyy :) Kolay gelsin :)
Dostlar a yoldaşlara gardaşlara Selam olsun

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
hoş bulduk martin :) nasılsın namaste yi gördünmü heç onuda özledim :)

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
bu şarkı ahhh avucum kaşındı yaaa :S :D neyse
Bu şarkııı şuan da online arkadaşlara gelsin paşam sen ofline isen sanada gelsin

anastacia - sick and tired :)))))